Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 00:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

motoryzacja

Reklama
Honda WN7 jeszcze w tym roku. To będzie pierwszy elektryczny motocykl Honda!
Honda WN7 jeszcze w tym roku. To będzie pierwszy elektryczny motocykl Honda!
Honda potwierdza nazwę, termin rozpoczęcia produkcji i najważniejsze elementy specyfikacji modelu Honda WN7 – swojego pierwszego motocykla elektrycznego. Motocykle elektryczne zaczynają się rozpychać w klasie enduro, Z dużych, poważnych producentów motocykli prawdziwy elektryczny motocykl szosowy od kilku lat posiada w swojej ofercie Harley-Dawidson, to model LiveWire™, pierwszy elektryczny motocykl w historii Harley-Davidson. To grona producentów dużych motocykli z napędem elektrycznym dołącza HONDA! 17.09.2025 16:16
Reklama
Reklama
KLASYCZNA GB350S. KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE HONDA ROBI TAKI MOTOCYKL!
KLASYCZNA GB350S. KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE HONDA ROBI TAKI MOTOCYKL!
Honda GB350S to klasyczny motocykl z jednocylindrowym silnikiem o poj. 348 ccm, więc jazda na nim wymaga prawa jazdy minimum kat A2 lub unikania uwagi drogówki. I choć w ofercie Hondy znajdziemy jeszcze model Rebel, który odwołuje się do historii chopperów, to GB350S jest właściwie jedynym motocyklem Hondy o klasycznym wyglądzie. „Klasyki” raczej nie kojarzą się z Hondą w która ma mocną pozycję w motocyklach sportowych, turystycznych, w skuterach, ADV i Anventure. Ale nie w klasykach. Warto więc spojrzeć na model GB350S. 23.08.2025 15:18    2
Reklama
Reklama
Reklama
Odświeżona paleta kolorów dla modeli Honda Forza 750 i X-ADV na rok 2026
Odświeżona paleta kolorów dla modeli Honda Forza 750 i X-ADV na rok 2026
Dwa najpopularniejsze europejskie modele Hondy, Forza 750 i X-ADV które wymykają się klasyfikacji: skuter to jeszcze czy już motocyk, otrzymują odświeżone wersje kolorystyczne na rok modelowy 2026 celem zwiększenia atrakcyjności tych luksusowych maszyn. X-ADV to jeden z przykładów oszałamiającego sukcesu jednośladów Hondy. W 2025 roku jest trzecim najlepiej sprzedającym się jednośladem tej marki w Europie. 18.08.2025 13:51
Reklama
NAGRANIE POKAZUJE POTRĄCENIE NASTOLATKI. ILE JECHAŁO BMW?
NAGRANIE POKAZUJE POTRĄCENIE NASTOLATKI. ILE JECHAŁO BMW?
Na nagraniu jakie udostępniła zawierciańska Policja widać, jak doszło do wypadku na ulicy Mrzygłodzkiej. Wszystko nagrała kamera umieszczona na terenie OSP Marciszów, gdzie jak się dowiedzieliśmy odbywała się osiemnastka. Przed godziną 23:00 grupka pięciu młodych ludzi wychodzi z remizy przez bramę. Od strony Mrzygłodu przejeżdża jeden samochód, cztery osoby szykując się do przejścia na drugą stronę. Na nagraniu widać, że gwałtownie przyśpieszają zerkając w prawo, jakby dostrzegli zagrożenie. Trzy osoby przebiegają. Czwarta, 15 letnia dziewczyna która przebiega ostatnia, nie ma tyle szczęścia. Samochód uderza ją z impetem, przejeżdża jeszcze kilkanaście metrów, gdy znika poza kadrem kamery. 08.08.2025 06:09
Reklama
Reklama
Myszków jak Piza? pyta czytelnik
Myszków jak Piza? pyta czytelnik
Piza słynie z jednej krzywej wieży, ale Myszków przebija zdecydowanie to włoskie miasto, bo możemy się pochwalić (?) wieloma krzywymi obiektami na prawie każdej ulicy -pisze nasz Czytelnik "Tristan". My dodamy, że Polska ma też mniej słynną, choć krzywą wieżę w Ząbkowicach Śląskich, wartą odwiedzenia i to bez tłoku. A co krzywego można zwiedzać w Myszkowie? Jak pisze "Tristan", jest tego sporo. Spodobało nam się spojrzenie Czytelnika na nasze miasto... 07.08.2025 12:23
Reklama
Reklama
Reklama
ZŁOTY, ALE SKROMNY!
test Honda Gold Wing Tour 2025:
ZŁOTY, ALE SKROMNY!
Honda Gold Wing to motocykl kultowy, doceniany za bezawaryjność, wygodę, kulturę pracy silnika. Kilka lat temu „złote skrzydła” przeszły poważną zmianę. Motocykl jest lżejszy, zdecydowanie najlżejszy w klasie Touring. Miłośnicy starszych GL których masa własna zaczynała się od 425 kg widząc nowego „Goldasa” kręcą głową, zastanawiają się ale po tygodniu kiedy mogliśmy pokazać testową Hondę Gold Wind użyczoną z parku prasowego Honda, w różnych miejscach odwiedzanych przez motocyklistów na Jurze, nikt ze zdeklarowanych miłośników modelu Gold Wing nie był w stanie sformułować zdania krytyki. Gold Wind choć mocno zmieniony, to ciągle GL! Tyle, że lepszy. A dlaczego, o tym za chwilę. 04.08.2025 14:44    2
Reklama
Zakończył się XII Skalny Zlot Motocyklowy. W czasie zlotu dotarła wiadomość  o śmierci wiceprezesa MKM 1948 Jacka Krytowskiego
Zakończył się XII Skalny Zlot Motocyklowy. W czasie zlotu dotarła wiadomość o śmierci wiceprezesa MKM 1948 Jacka Krytowskiego
W dniach 18-20 lipca odbywał się XII Skalny Zlot Motocyklowy organizowany przez Myszkowski Klub Motocyklowy 1948. Po raz pierwszy zlot odbył się na terenach rekreacyjnych Podlas przy ul. Jana Pawła II i jak się okazuje, ta lokalizacja została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez uczestników zlotu, jak i odwiedzających. Kto chciał poczuć atmosferę motocyklowego zlotu, miał dużo bliżej. Niestety podczas zlotu dotarła do nas wiadomość o śmierci 23.07.2025 11:33
Reklama
Cafe Racer Sprint & Polish Boogie Festival 2025. Startujemy!
Cafe Racer Sprint & Polish Boogie Festival 2025. Startujemy!
Stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland z Gdańska organizuje w Człuchowie (woj. pomorskie) imprezę cykliczną Cafe Racer Sprint & Polish Boogie Festival 2025. Wydarzeniem w którym weźmie udział nasza redakcyjna załoga, na Moto Guzzi V7 Racer z 2015 roku jest uliczny trening mierzony (26 lipca). 22.07.2025 13:07    1
Reklama
Reklama
Za nami Vespaniały zlot Vespy w Olsztynie. Był rekord, około 215 skuterów na rynku!
Za nami Vespaniały zlot Vespy w Olsztynie. Był rekord, około 215 skuterów na rynku!
W dniach 4-6 lipca odbywał się w Olsztynie koło Częstochowy Vespaniały zlot Vespy organizowany przez Małopolski Club Vespy. Przyjechali miłośnicy włoskich skuterów nawet z Czech, oraz z najdalszych zakątków Polski, patrząc od Olsztyna: Szczecin, Gdańsk. 22.07.2025 11:08
Reklama
Reklama
XII Skalny Zlot Motocyklowy. Pierwsi motocykliści z namiotami już są!
XII Skalny Zlot Motocyklowy. Pierwsi motocykliści z namiotami już są!
W piątek 18 lipca od popołudnia powoli zapełnia się baza zlotu na na Podlasie w Myszkowie, czyli terenach rekreacyjnych przy ul. Jana Pawła II 104 właśnie rusza XII Skalny Zlot Motocyklowy organizowany przez Myszkowski Klub Motocyklowy 1948. Zlot potrwa do niedzieli. Pierwsi motocykliści, którzy zaplanowali w Myszkowie cały weekend już rozstawili namioty. 18.07.2025 14:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: podpis Treść komentarza: 20 latek + audi... zero zdziwienia końcowym efektem... Data dodania komentarza: 28.05.2026, 09:12 Źródło komentarza: JECHAŁ ZA SZYBKO SKOŃCZYŁ PODRÓŻ W ROWIE Autor komentarza: Przepraszam nie doczytałem do końca Treść komentarza: Poziom tego artykułu jest taki jak to stwierdzenie "czytamy w piśmie podpisanym przez 21 nauczycieli. To prawie całe grono pedagogiczne, które formalnie liczy 36 osób". 58% to prawie wszyscy? Dobre. Kiedyś usłyszałem trafne stwierdzenie, że dyrektorem się bywa, a nie zostaje na całe życie. Ktoś z 21 letnim stażem powinien umieć odejść z honorem, a widzę, że powstał z tego niezły cyrk. Ciekawe jakie wartości przekazywane są tam dzieciom, skoro osoba z takim doświadczeniem nie umie pogodzić się z porażką. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 16:15 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: Piliczanin Treść komentarza: Dziękuję za ten wpis! Na Facebooku wypowiadają się anonimowe konta powiązane z ludźmi burmistrza, próbując wprowadzać zamieszanie i siać hejt bez żadnych konkretnych argumentów. Rozumiem zmiany, jeśli coś nie działa i wymaga poprawy. Jednak w przypadku tej szkoły trudno nie zauważyć, że jest zadbana, stale coś się w niej dzieje, a dyrektor wyraźnie angażuje się w swoją pracę i dobrze nią zarządza. Dlatego taka zmiana w obecnej sytuacji wydaje się po prostu bardzo niesprawiedliwa i przykra. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 15:14 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: rober Treść komentarza: ale wiecie że już jest po finale i mistrzostwo zostało wygrane w piątym meczu? Data dodania komentarza: 14.05.2026, 07:25 Źródło komentarza: PIERWSZE SPOTKANIE PÓŁFINAŁOWE DLA JURAJSKICH RYCERZY Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30 Źródło komentarza: BRUDASY Autor komentarza: marko Treść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33 Źródło komentarza: BRUDASY
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama