Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

Miłosz WODECKI W WALCE NA GOŁE PIĘŚCI

(Koziegłowy) Miłosz Wodecki lat 23 z Mysłowa (gm. Koziegłowy) trenujący w klubie Warriors Koziegłowy weźmie udział w turnieju walki na gołe pięści WOTORE już 23 maja. W turnieju bierze udział 8 zawodników, główna nagroda dla zwycięzcy to 50.000 zł. Aby wygrać cały turniej, Miłosz musi wygrać 3 walki z finałową włącznie. Turniej można oglądać na żywo wykupując za 19,99 zł dostęp na wotore.com
Miłosz WODECKI W WALCE NA GOŁE PIĘŚCI
Miłosz Wodecki
Podziel się
Oceń

Wszyscy jesteśmy spragnieni sportu na żywo, czy to w TV, czy na boiskach, stadionach, halach. Niestety wszystko to zmieniła epidemia koronawirusa. 

WOTORE- organizator turnieju to organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, a także dzwignie na stawy, rzuty i obalenia. 18 stycznia jak czytamy na stronie wotore.com został rozegrany pierwszy w Polsce tego typu turniej. Wystąpiło 8 zawodników. Zwycięzcą został Marek Samociuk z Białej Podlaskiej. Ten turniej odbył się z udziałem publiczności, inaczej będzie 23. maja, ale i tak większość kibiców ogląda walki on-line. Teraz zawodnicy przed walką będą badani na obecność koronawirusa i ostatecznie do walki dopuszczeni zostają tylko „ujemni”. 
O sobie Miłosz Wodecki jako zawodniku mówi tak: -Trenowałem boks w Myszkowie, jeszcze pod okiem nieżyjącego Henryka Średnickiego, jako amator zaliczyłem 70 walk. Brałem udział w 2 zawodowych turniejach. Oprócz boksu, trenowałem i walczyłem w K1, w pełnym MMA, gdzie są również dzwignie, kopnięcia. 
Zadzwonili do mnie z WOTORE  w tym tygodniu, czy nie chcę wystartować, wziąć udział w walkach. Długo się nie zastanawiałem, choć walka na gołe pięści będzie dla mnie największym wyzwaniem. Walka nie ma limitu czasowego, ale zapewniam, nie trwa w nieskończoność. Zawsze któryś zawodnik się podda, np. po dźwigni, czy padnie zmęczony. 
-Jak wygląda sam turniej, przygotowania? 
Miłosz Wodecki: -Nie wiem z góry z kim będę walczył. Losowanie jest na początku turnieju. Walki pilnuje sędzia główny i walczymy „do upadłego”. Nagroda kusi, 50.000 zł zgarnie zwycięzca. 
Zasady WOTORE2:  8 zawodników, możliwe 2-3 walki poza turniejowe. Wyrzucenie zawodnika z areny nie decyduje o zwycięstwie. To zmiana w regulaminie. W WOTORE1 dwa wyrzucenia decydowały o wygranej. Teraz, wypychanie zawodnika z areny tylko męczy ale o niczym nie rozstrzyga, więc nie warto. Jeśli chodzi o ciosy, to wolno prawie wszystko: uderzenia pięścią, głową, łokciami, kolanami, rzuty, obalenia, dźwignie. Nie ma limitu czasu na walkę, ale nie ma obawy, że będziemy przed monitorami siedzieć w nieskończoność… 
Aby obejrzeć walki Miłosza Wodeckiego (mamy nadzieję że trzy!) na wotore.com już dzisiaj można wykupić dostęp. Turniej 23.05, dokładna godzina jeszcze nie jest znana. 21 maja Miłosz obchodzi urodziny, czyli w dniu walk będzie już 24 latkiem.

Na stronie wotore.com pojawiła się już lista zawodników, z którzy wezmą udział w turnieju:  Wszyscy jesteśmy spragnieni sportu na żywo, czy to w TV, czy na boiskach, stadionach, halach. Niestety wszystko to zmieniła epidemia koronawirusa. 
WOTORE- organizator turnieju to organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, a także dzwignie na stawy, rzuty i obalenia. 18 stycznia jak czytamy na stronie wotore.com został rozegrany pierwszy w Polsce tego typu turniej. Wystąpiło 8 zawodników. Zwycięzcą został Marek Samociuk z Białej Podlaskiej. Ten turniej odbył się z udziałem publiczności, inaczej będzie 23. maja, ale i tak większość kibiców ogląda walki on-line. Teraz zawodnicy przed walką będą badani na obecność koronawirusa i ostatecznie do walki dopuszczeni zostają tylko „ujemni”. 
O sobie Miłosz Wodecki jako zawodniku mówi tak: -Trenowałem boks w Myszkowie, jeszcze pod okiem nieżyjącego Henryka Średnickiego, jako amator zaliczyłem 70 walk. Brałem udział w 2 zawodowych turniejach. Oprócz boksu, trenowałem i walczyłem w K1, w pełnym MMA, gdzie są również dzwignie, kopnięcia. 
Zadzwonili do mnie z WOTORE  w tym tygodniu, czy nie chcę wystartować, wziąć udział w walkach. Długo się nie zastanawiałem, choć walka na gołe pięści będzie dla mnie największym wyzwaniem. Walka nie ma limitu czasowego, ale zapewniam, nie trwa w nieskończoność. Zawsze któryś zawodnik się podda, np. po dźwigni, czy padnie zmęczony. 
-Jak wygląda sam turniej, przygotowania? 
Miłosz Wodecki: -Nie wiem z góry z kim będę walczył. Losowanie jest na początku turnieju. Walki pilnuje sędzia główny i walczymy „do upadłego”. Nagroda kusi, 50.000 zł zgarnie zwycięzca. 
Zasady WOTORE2:  8 zawodników, możliwe 2-3 walki poza turniejowe. Wyrzucenie zawodnika z areny nie decyduje o zwycięstwie. To zmiana w regulaminie. W WOTORE1 dwa wyrzucenia decydowały o wygranej. Teraz, wypychanie zawodnika z areny tylko męczy ale o niczym nie rozstrzyga, więc nie warto. Jeśli chodzi o ciosy, to wolno prawie wszystko: uderzenia pięścią, głową, łokciami, kolanami, rzuty, obalenia, dźwignie. Nie ma limitu czasu na walkę, ale nie ma obawy, że będziemy przed monitorami siedzieć w nieskończoność… 
Aby obejrzeć walki Miłosza Wodeckiego (mamy nadzieję że trzy!) na wotore.com już dzisiaj można wykupić dostęp. Turniej 23.05, dokładna godzina jeszcze nie jest znana. 21 maja Miłosz obchodzi urodziny, czyli w dniu walk będzie już 24 latkiem.

Na stronie wotore.com możemy zobaczyć, z kim będzie rywalizował Miłosz Wodecki w turnieju.

Chcąc oglądać  walki najlepiej logować się  przez link naszego zawodnika  

https://tv.wotore.com/register-invitation/77201b78


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: podpis Treść komentarza: 20 latek + audi... zero zdziwienia końcowym efektem... Data dodania komentarza: 28.05.2026, 09:12 Źródło komentarza: JECHAŁ ZA SZYBKO SKOŃCZYŁ PODRÓŻ W ROWIE Autor komentarza: Przepraszam nie doczytałem do końca Treść komentarza: Poziom tego artykułu jest taki jak to stwierdzenie "czytamy w piśmie podpisanym przez 21 nauczycieli. To prawie całe grono pedagogiczne, które formalnie liczy 36 osób". 58% to prawie wszyscy? Dobre. Kiedyś usłyszałem trafne stwierdzenie, że dyrektorem się bywa, a nie zostaje na całe życie. Ktoś z 21 letnim stażem powinien umieć odejść z honorem, a widzę, że powstał z tego niezły cyrk. Ciekawe jakie wartości przekazywane są tam dzieciom, skoro osoba z takim doświadczeniem nie umie pogodzić się z porażką. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 16:15 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: Piliczanin Treść komentarza: Dziękuję za ten wpis! Na Facebooku wypowiadają się anonimowe konta powiązane z ludźmi burmistrza, próbując wprowadzać zamieszanie i siać hejt bez żadnych konkretnych argumentów. Rozumiem zmiany, jeśli coś nie działa i wymaga poprawy. Jednak w przypadku tej szkoły trudno nie zauważyć, że jest zadbana, stale coś się w niej dzieje, a dyrektor wyraźnie angażuje się w swoją pracę i dobrze nią zarządza. Dlatego taka zmiana w obecnej sytuacji wydaje się po prostu bardzo niesprawiedliwa i przykra. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 15:14 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: rober Treść komentarza: ale wiecie że już jest po finale i mistrzostwo zostało wygrane w piątym meczu? Data dodania komentarza: 14.05.2026, 07:25 Źródło komentarza: PIERWSZE SPOTKANIE PÓŁFINAŁOWE DLA JURAJSKICH RYCERZY J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30 Źródło komentarza: BRUDASY Autor komentarza: marko Treść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33 Źródło komentarza: BRUDASY
Reklama
Reklama
Reklama