Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 4 sierpnia 2026 17:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

BYŁY UCZEŃ ZAFUNDOWAŁ KOMPUTERY

(Zawiercie) Szkoła Podstawowa nr 9 w Zawierciu może się pochwalić 10 nowymi komputerami zakupionymi przez byłego ucznia placówki, Karola Mrozińskiego. 21 czerwca, czyli jeszcze przed wakacjami, uroczyscie otwarto nową pracownię informatyczną.
Podziel się
Oceń

(Zawiercie) Szkoła Podstawowa nr 9 w Zawierciu może się pochwalić 10 nowymi komputerami zakupionymi przez byłego ucznia placówki, Karola Mrozińskiego. 21 czerwca, czyli jeszcze przed wakacjami, uroczyscie otwarto nową pracownię informatyczną.

 

- Nowy rok szkolny 2011/2012 to następne wyzwania, którym łatwiej będzie sprostać, mając do dyspozycji nowoczesną technikę, dzięki której wachlarz umiejętności uczniów znacznie się poszerzy. Inwestowanie w doposażenie szkół, modernizacja sal lekcyjnych – to efektywniejsza praca ucznia i nauczyciela mająca ogromny wpływ na kształtowanie osobowości i świadomości dziecka. To działania, których pozytywnym finałem będzie stworzenie w pełni wartościowego, kreatywnego człowieka, potrafiącego świetnie się odnaleźć w otaczającej go rzeczywistości – przyznaje dyrektor „dziewiątki” Barbara Hoffmann.

 

Starsze komputery trafią do poszczególnych klas, będą z nich mogli korzystać nauczyciele. Pracownicy szkoły aktywnie uczestniczyli w urządzaniu sali komputerowej.

 

- Stara pracownia nie nadążała za nowoczesną technologią, więc ta inwestycja była potrzebna. Cieszymy się, że dyrekcja pozyskała sponsora i że jest to były uczeń naszej szkoły– mówi nauczycielka informatyki Iwona Bzdęga. (mpp)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: podpis Treść komentarza: 20 latek + audi... zero zdziwienia końcowym efektem... Data dodania komentarza: 28.05.2026, 09:12 Źródło komentarza: JECHAŁ ZA SZYBKO SKOŃCZYŁ PODRÓŻ W ROWIE Autor komentarza: Przepraszam nie doczytałem do końca Treść komentarza: Poziom tego artykułu jest taki jak to stwierdzenie "czytamy w piśmie podpisanym przez 21 nauczycieli. To prawie całe grono pedagogiczne, które formalnie liczy 36 osób". 58% to prawie wszyscy? Dobre. Kiedyś usłyszałem trafne stwierdzenie, że dyrektorem się bywa, a nie zostaje na całe życie. Ktoś z 21 letnim stażem powinien umieć odejść z honorem, a widzę, że powstał z tego niezły cyrk. Ciekawe jakie wartości przekazywane są tam dzieciom, skoro osoba z takim doświadczeniem nie umie pogodzić się z porażką. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 16:15 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: Piliczanin Treść komentarza: Dziękuję za ten wpis! Na Facebooku wypowiadają się anonimowe konta powiązane z ludźmi burmistrza, próbując wprowadzać zamieszanie i siać hejt bez żadnych konkretnych argumentów. Rozumiem zmiany, jeśli coś nie działa i wymaga poprawy. Jednak w przypadku tej szkoły trudno nie zauważyć, że jest zadbana, stale coś się w niej dzieje, a dyrektor wyraźnie angażuje się w swoją pracę i dobrze nią zarządza. Dlatego taka zmiana w obecnej sytuacji wydaje się po prostu bardzo niesprawiedliwa i przykra. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 15:14 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: rober Treść komentarza: ale wiecie że już jest po finale i mistrzostwo zostało wygrane w piątym meczu? Data dodania komentarza: 14.05.2026, 07:25 Źródło komentarza: PIERWSZE SPOTKANIE PÓŁFINAŁOWE DLA JURAJSKICH RYCERZY J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30 Źródło komentarza: BRUDASY Autor komentarza: marko Treść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33 Źródło komentarza: BRUDASY
Reklama
Reklama