Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 19 marca 2026 19:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

POWIAT WSPIERA ZBIERANIE NAKRĘTEK

(Zawiercie) Plastikowe zakrętki od butelek mogą wiele zdziałać. Wystarczy je zbierać i wrzucić do czerwonego serca. Dzięki temu zebrane nakrętki wspomogą rehabilitację potrzebujących dzieci. Charakterystyczne serca, do których wrzuca się zebrane nakrętki znajdują się już w wielu miejscach, np. w Zawierciu lub w Porębie. Niedawno pojawiło się ono również na terenie Zespołu Szkół Specjalnych im. Grzegorzewskiej w stolicy powiatu.
Podziel się
Oceń

Serce na nakrętki” ufundowane zostało przez Powiat Zawierciański. W ostatnim czasie umieszczono jest przy ZS im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu. - Szkoła ta od lat angażuje uczniów w różnego rodzaju akcje charytatywne, w tym wakacje zbierania nakrętek na cele rehabilitacji potrzebujących dzieci. Symbolicznego wrzucenia pierwszej nakrętki dokonał Starosta Zawierciański Gabriel Dors – informuje Starostwo Powiatowe.

W przekazaniu serca do zbierania nakrętek uczestniczyła również Barbara Kozioł z Zarządu Powiatu oraz Sekretarz Tomasz Dzierżanowski. Zebrane nakrętki trafią do potrzebujących. (es) Foto: Starostwo Powiatowe w Zawierciu


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: zaqTreść komentarza: świetna reklama ;) nie kupię nic produkowanego przez "polmlek"Data dodania komentarza: 18.02.2026, 13:37Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCIN
Reklama
Reklama
Reklama