Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 03:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PILICZANKA STRACIŁA GOLA JUŻ W PIERWSZEJ MINUCIE

W niedzielę 1 czerwca w kolejnym meczu o punkty piłkarze Piliczanki Pilica zagrali na wyjeździe z LKS-em Niedźwiedź. Było to spotkanie w ramach dwudziestej czwartej kolejki krakowskiej ligi okręgowej, które Piliczanka przegrała 1:0.
Podziel się
Oceń

W niedzielę 1 czerwca w kolejnym meczu o punkty piłkarze Piliczanki Pilica zagrali na wyjeździe z LKS-em Niedźwiedź. Było to spotkanie w ramach dwudziestej czwartej kolejki krakowskiej ligi okręgowej, które Piliczanka przegrała 1:0. Jedynego golu już w 1 minucie zdobył dla gospodarzy Dominik Skrzydlewski.

W sobotę 7 czerwca o godzinie 18:00 piłkarze Piliczanki Pilica rozegrają mecz dwudziestej piątej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1. Ich rywalem w domowym spotkaniu będzie KS Olkusz.

***

LKS Niedźwiedź - Piliczanka Pilica 1:0 (1:0)

Bramka: Dominik Skrzydlewski (1').

Żółta kartka: Bartosz Goncerz (z Piliczanki Pilica).

Składy:

LKS Niedźwiedź: Dominik Nowak - Bartłomiej Kłosiński, Łukasz Kulig, Artur Jaworski, Patryk Strona, Mateusz Sokół, Paweł Samborski (70' Oskar Zaręba), Adam Tarko, Adrian Krawczyk (55' Sławomir Gałkowski), Dominik Skrzydlewski, Robert Obracaj. Trener: Łukasz Kulig. 

Piliczanka Pilica: Dawid Kantor - Maksymilian Rybiński, Konrad Bilnik, Patryk Grabowski, Bartosz Omyła, Alejandro Santander Heredia, Bartosz Goncerz, Juan Mauricio Mendoza Garcia, Bartłomiej Janicki, Michał Kalamat (85' Jakub Płoszaj), Yehor Rozvorskyi. Trener: Daniel Tomczyk.

Wyniki par dwudziestej czwartej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

Legion Bydlin - Zieleńczanka Zielonki 4:1

Bolesław Bukowno - Michałowianka Michałowice 0:4

Świt Krzeszowice - Przemsza Klucze 1:4

Spójnia Osiek-Zimnodół - Pogoń Miechów 1:0

Proszowianka Proszowice - Promień Przeginia 4:2

KS Olkusz - LKS Skała 2004 1:0

LKS Niedźwiedź - Piliczanka Pilica 1:0

Aktualna tabela w krakowskiej ligi okręgowej gr. 1:

1. Legion Bydlin 24 - 56 - 67:26

2. Świt Krzeszowice 24 - 54 - 77:27

3. Michałowianka Michałowice 24 - 42 - 49:28

4. Przemsza Klucze 24 - 38 - 35:31

5. Piliczanka Pilica 24 - 34 - 37:44

6. Proszowianka Proszowice 24 - 34 - 33:38

7. Zieleńczanka Zielonki 24 - 33 - 45:43

8. Spójnia Osiek-Zimnodół 24 - 32 - 39:41

9. Pogoń Miechów 24 - 28 - 35:45

10. Bolesław Bukowno 24 - 28 - 39:48

11. LKS Niedźwiedź 24 - 27 - 32:43

12. KS Olkusz 24 - 21 - 29:45

13. LKS Skała 2004 24 - 21 - 23:52

14. Promień Przeginia 24 - 19 - 35:64

Zestawy par dwudziestej piątej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

LKS Niedźwiedź - Legion Bydlin 

Piliczanka Pilica - KS Olkusz (7 czerwca, godzina 18:00)

LKS Skała 2004 - Proszowianka Proszowice 

Promień Przeginia - Spójnia Osiek-Zimnodół 

Pogoń Miechów - Świt Krzeszowice 

Przemsza Klucze - Bolesław Bukowno 

Michałowianka Michałowice - Zieleńczanka Zielonki (tu), foto: profil na FB LKS Niedźwiedź 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: abcTreść komentarza: niszczą więzy między ludźmi. Część rodziny, która się w to wciągnęła przestała się spotykać i kontaktować z pozostałą częścią rodziny... czy na pewno "tego chce Bóg"?Data dodania komentarza: 13.01.2026, 12:21Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: GośkaTreść komentarza: To jest qrde sekta a nie mili ludzieData dodania komentarza: 13.01.2026, 09:20Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Generał TosiaTreść komentarza: Najlepsza to jest Ochrona na tym zakładzie. Biegać na alarmy typu ,,przytrzymanie drzwi" 😁. Z większą głupotą człowiek nie spotkał się w Życiu jak na tym nie poważnym zakładzie.Data dodania komentarza: 12.01.2026, 00:08Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: jjTreść komentarza: jak na owe czasy był to czyn wybitnie bohaterskiData dodania komentarza: 9.01.2026, 13:17Źródło komentarza: Z cyklu „Na kartach historii”: WSPOMNIENIE O POMNIKU ŻOŁNIERZY RADZIECKICH W ZAWIERCIU- BZOWIEAutor komentarza: marioTreść komentarza: co rusz dostają jakieś dotacje, a nie stać ich na zamontowanie głupich ekranów osłaniających od ulicy Myśliwskiej... żenadaData dodania komentarza: 7.01.2026, 07:55Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: TomTreść komentarza: po co się rozdrabniać, zróbmy po dwie kopalnie, wtedy będzie 60mln dla każdego, a miasta będą mlekiem i miodem płynąceData dodania komentarza: 16.12.2025, 08:14Źródło komentarza: Zawiercie szuka pieniędzy na budowę hali. Myszków nie wie jak sfinansować basen na Dotyku Jury. Kopalnia to dla każdego z miast przynajmniej 30 mln rocznie
Reklama
Reklama
Reklama