Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 19 marca 2026 01:04
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

TRIUMF MKS-U MYSZKÓW W TURNIEJU SADÓW CUP

W sobotę 16 grudnia zawodnicy z grupy Orlików MKS-u Myszków wzięli udział w turnieju halowym Sadów Cup w Koszęcinie. W zawodach oprócz MKS-u Myszków udział wzięło sześc drużyn, a najlepszą okazała się drużyna z naszego powiatu.
Podziel się
Oceń

W sobotę 16 grudnia zawodnicy z grupy Orlików MKS-u Myszków wzięli udział w turnieju halowym Sadów Cup w Koszęcinie. W zawodach oprócz MKS-u Myszków udział wzięło sześc drużyn, a najlepszą okazała się drużyna z naszego powiatu.

Turniej rozegrany został w systemie każdy z każdym z drużynami Pokój Sadów I, Pokój Sadów II, Skra Częstochowa, Sokół Wręczyca, LKS Żyglin oraz Polonia Bytom. Świetnie zaprezentowali się nasi zawodnicy z rocznika 2014 w ciekawie obsadzonym turnieju Sadów Cup. Bilans spotkań to pięć zwycięstw i jedna porażka, a Maksymilian Liwoch został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

Wyniki spotkań MKS-u Myszków:

MKS Myszków - Sokół Wręczyca 2:1

Bramki: Eryk Stemplowski, Maksymilian Liwoch.

MKS Myszków - Polonia Bytom 3:0

Bramki: Jakub Wójcik (x2), Dominik Słabosz.

MKS Myszków - Skra Częstochowa 1:2

Bramka: Eryk Stemplowski.

MKS Myszków - Pokój Sadów II 1:0

Bramka: Miłosz Balwierz.

MKS Myszków - ŁKS Żyglin 4:0

Bramki: Maksymilian Liwoch (x2), Miłosz Balwierz (x2).

MKS Myszków - Pokój Sadów I 3:0

Bramki: Iwo Zalewski, Maksymilian Liwoch, Miłosz Balwierz.

(tu), foto: profil na FB MKS-u Myszków


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBiuro Podróży MAXIM Travel
KOMENTARZE
Autor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: zaqTreść komentarza: świetna reklama ;) nie kupię nic produkowanego przez "polmlek"Data dodania komentarza: 18.02.2026, 13:37Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCIN
Reklama
Reklama
Reklama