Zawody jeździeckie w Gniazdowie

  • 03.09.2022, 16:22
  • red
Zawody jeździeckie w Gniazdowie

Podziel się:

Oceń:

Na torze T.R.E.C w Gniazdowie odbyły się od 1 do 3 lipca zawody jeździeckie Working Equitation Silesia, podczas których rozegrane zostały trzy konkurencje. Po raz pierwszy w Polsce zostały zorganizowane zawody Extreme Trail bez ogłowia, które wzbudziły wiele emocji. Ta konkurencja pierwszy raz została rozegrana na zewnątrz.

Przedruk z Gazety Myszkowskiej 28/22 z 16-07-2022

Pomimo upalnej pogody (33 stopnie w cieniu) pierwszego dnia, na próbie ujeżdżenia wszystko przebiegło pomyślnie. – W sobotę i niedzielę słońce dało nam fory i gorąc odpuścił, dzięki temu koniom i zawodnikom kolejne próby (zręczność i speed) jechało się o wiele łatwiej. Cieszymy się, że zawody udało się zorganizować w takiej formie, gdyż zawodnicy uczestniczący w tych trzech konkurencjach mieli okazję po raz pierwszy się poznać, zintegrować i wymienić cennymi doświadczeniami – mówi Magdalena Ferdyn, organizatorka zawodów.
Puchary wręczył najlepszym uczestnikom m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.
Imprezę udało się zorganizować dzięki sponsorom: Stajnia Ferdyn, Performance Automotive Polska Dealer Dodge/RAM, Kwiaciarnia Krakowska 7, Ser Tom sery rzemieślnicze, Pliczko Gospodarstwo żywności naturalnej, Wiktoria Różnowska, Sklep Jeździecki Iberis, Delikatesy Centrum Koziegłowy, Equine SPA rehabilitacja koni, Winnica Rajska, Hotel Pałac Czarny Las oraz Gminie i Mieście Koziegłowy. Wyniki zawodów są dostępne na stronie: www.equita.pl (red) Zd. Urząd Gminy Koziegłowy i własne.

red

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe