W Ciągowicach odbędzie się festiwal zalewajki!

  • 11.08.2022, 16:47
  • Katarzyna Joanna Lasota
W Ciągowicach odbędzie się festiwal zalewajki!

Podziel się:

Oceń:

13 sierpnia 2022r. w Ciągowicach przy Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się „Festiwal Zalewajki”, którego organizatorami są: Rada Sołecka Sołectwa Ciągowice, Koło Gospodyń Wiejskich w Ciągowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciągowicach.

„Festiwal Zalewajki” rozpocznie się o godzinie 15:00, będzie to prawdziwa uczta kulinarna. Mieszkańcy będą gotować w plenerze przy OSP Ciągowice. Odbędzie się konkurs na najlepszą zalewajkę. Podczas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji dla każdego, m.in. występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz konkursy. Imprezę zakończy zabawa taneczna, która rozpocznie się o godzinie 19:00. Impreza organizowana jest co roku i cieszy sie dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na najlepszą zalewajkę muszą wypełnić formularz i przesłać go na adres [email protected] lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach, budynek KTS przy ul. Spółdzielczej 2, 42-450 Łazy do dn. 10.08.2022 r. (środa) do godz. 19:00.
Ilość miejsc uczestników konkursu jest ograniczona. O udziale w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń.

Katarzyna Joanna Lasota

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe