OKRADLI KILKA DOMÓW W ZAWIERCIU I OGRODZIEŃCU

  • 20.01.2022, 18:00
OKRADLI KILKA DOMÓW W ZAWIERCIU I OGRODZIEŃCU

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie, Ogrodzieniec) Trzej cudzoziemcy, którzy dopuścili się serii kradzieży, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Mężczyźni włamali się do 5 domów, z których ukradli między innymi pieniądze i sprzęt komputerowy. Łączna wartość przedmiotów, które padły łupem złodziei to blisko 35 tysięcy złotych.

Jak informuje zawierciańska Policja, w ciągu trzech tygodni sprawcy kilkukrotnie dopuścili się kradzieży z włamaniem. Mężczyźni ukradli z 5 domów na terenie Zawiercia i Ogrodzieńca między innymi pieniądze, sprzęt komputerowy i biżuterię, o łącznej wartości blisko 35 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z Zawiercia, którzy namierzyli sprawców i zatrzymali ich dzień po ostatnim włamaniu. Cudzoziemcy usłyszeli zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani.

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy wraz z prokuratorem wnioskowali o tymczasowe aresztowanie sprawców, do czego w minioną sobotę przychylił się zawierciański sąd. Dziś (10 stycznia – red.) 32, 26 i 22-latek trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe trzy miesiące – informuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu. (es) Foto: KPP Zawiercie

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe