ŚMIECI PODRZUCANE SĄ OBOK WIATY ZAMIAST TRAFIĆ DO KONTENERA

  • 13.01.2022, 07:00
  • es
ŚMIECI PODRZUCANE SĄ OBOK WIATY ZAMIAST TRAFIĆ DO KONTENERA

Podziel się:

Oceń:

(Poręba) Urząd Miasta w Porębie zwraca uwagę na bałagan i worki z niesegregowanymi odpadami obok wiat przy ul. Zakładowej. Koszty sprzątania spadną na wszystkich mieszkańców.

Pod koniec lipca przy jednej ze ścian wiat śmietnikowych przy ul. Zakładowej ktoś zostawił kilkadziesiąt worków ze śmieciami. Powinny one trafić do kontenerów, a nie zostać porzucone w pobliżu wiaty.
- Bardzo nam przykro z tego powodu. Już wcześniej byliśmy świadkami takiej sytuacji. Wówczas za sprzątanie miasto zapłaciło ok. 3,5 tysiąca złotych. A przecież miasto to jego mieszkańcy. Tym razem znów solidarnie przyjdzie nam zapłacić za czyjeś lenistwo i głupotę - przekazuje burmistrz Poręby Ryszard Spyra.
Jak dodaje UM w Porębie, wiaty śmietnikowe przy ul. Zakładowej obejmuje miejski monitoring. Wiaty przynależą do wspólnoty mieszkaniowej. Jedna z wiat jest otwarta, ale jak przypominają miejscy urzędnicy nie oznacza to, że śmieci można porzucać w nieodpowiednich miejscach. (es) Foto: UM Poręba

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe