Dzisiaj w kioskach Kurier z nietypowym błędem

  • 22.01.2021, 10:00 (aktualizacja 22.01.2021, 10:12)
  • Jaroslaw Mazanek
Dzisiaj w kioskach Kurier z nietypowym błędem
Najnowsze wydanie Kuriera Zawierciańskiego z 22 stycznia 2021 nie ustrzegło się technicznego błędu, który przytrafił nam się pierwszy raz w ponad jedenastoletniej już historii naszego naszego i mam nadzieję, że w opinii wielu Czytelników również Waszego tygodnika. Przez techniczny błąd powtórzyliśmy w dzisiejszym wydaniu stronę pierwszą. Brakuje drugiej. Byłoby z naszej strony pewną zarozumiałością sądzić, że dzisiejsze wydanie z powodu błędu będzie egzemplarzem kolekcjonerskim... Wszystkich Czytelników za tę pomyłkę przepraszamy.

Brakującą stronę drugą można więc "doczytać" jako ilustrację w tym artykule. Brak strony drugiej spowodował też niemożność przeczytania pierwszej części tekstu w którym kontynuujemy temat zwolnienia handlowców w roku 2020 z płacenia tzw. opłaty targowej Tekst zaczyna się na stronie 2, a dokończenie, jest na trzeciej. Niestety, bez połowy artykułu. 

Wszystkie artykuły ze strony drugie, a były to dwa teksty:

Stok w Cisowej dołączył do Góralskiego Veta

Dzięki świadkowi pijany kierowca nie uniknie kary

są już dostępne do przeczytana na portalu kurierzawiercianski..pl

Za pomyłkę z powodu której nie możecie w wydaniu papierowym przeczytać dzisiaj tekstów ze strony drugiej jeszcze raz w imieniu redakcji przepraszam. 

Jarosław Mazanek

Redaktor Naczelny

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe