MŁODY NAUCZYCIEL Z ZAWIERCIA ZMARŁ W TYSKIM SZPITALU

  • 12.10.2020, 15:48
MŁODY NAUCZYCIEL Z ZAWIERCIA ZMARŁ W TYSKIM SZPITALU Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu/Facebook
Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dzisiaj (tj. w poniedziałek, 12 października) o kolejnych zgonach odnotowanych z powodu koronawirusa. W zawierciańskim szpitalu zmarł 64-latek z Myszkowa, a w Tychach zmarł 31-latek z Zawiercia.

Młodym mężczyzną, który przegrał walkę z COVID-19 był Kamil Pietrzyk, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Przypomnijmy, że na początku miesiąca uczniowie z SP 5 przeszli na nauczanie zdalne z powodu wykrycia korona wirusa u jednego z nauczycieli.

Informacja wstrząsnęła nie tylko szkołą, w której pracował 31-latek, ale również Zawierciem i okolicą. O śmierci młodego nauczyciela mówiły również ogólnopolskie media.

Zgodnie z aktualnymi informacjami wojewódzkiego sanepidu, obecnie hospitalizowanych jest 328 osób w naszym województwie. W powiecie zawierciańskim w ostatniej dobie potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem. Obecnie 297 osób z terenu powiatu znajduje się w kwarantannie, hospitalizowanych jest 14 mieszkańców powiatu. Od początku epidemii odnotowano 415 przypadków zakażenia koronawirusem, 303 osoby wyzdrowiały, odnotowano 31 zgonów. (es)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe