MOK SZYJE MASECZKI

  • 07.05.2020, 12:46 (aktualizacja 07.05.2020, 12:49)
  • Edyta Superson
MOK SZYJE MASECZKI
(Łazy) Instruktorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach uszyli kilkaset maseczek dla przychodni zdrowia i strażaków. W planach jest również rozdanie maseczek mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów. Wszyscy, którzy mają materiały potrzebne do szycia mogą je przekazać do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jak dotąd uszyto ok. 400 bawełnianych maseczek ochronnych. Trafiły one do strażaków, wolontariuszy, którzy pomagają osobom starszym oraz do przychodni zdrowia Promed. -Planujemy również dystrybucję w poszczególnych sołectwach gminy Łazy przez miejscowych sołtysów –podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.
Osoby, które posiadają materiały potrzebne do szycia maseczek mogą je przekazać do MOK-u. Ci, którzy chcieliby przekazać gumki i bawełnę proszeni są o kontakt pod numerem telefonu (32) 67-29-453. - Będziemy kontynuować naszą akcję i szyć maseczki dla kolejnych potrzebujących – dodaje Grzegorz Piłka.
(es) Foto: materiały prasowe

Edyta Superson

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe