Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 maja 2026 13:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KONOPISKA CUP ZAKOŃCZONE NA DRUGIM MIEJSCU

W niedzielę 14 stycznia w hali sportowej w Konopiskach rozegrany został turniej Konopiska Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z rocznika 2012/2013. Wśród ośmiu startujących drużyn byli Młodzicy z MKS-u Myszków, którzy turniej zakończyli na drugim miejscu.
Podziel się
Oceń

W niedzielę 14 stycznia w hali sportowej w Konopiskach rozegrany został turniej Konopiska Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z rocznika 2012/2013. Wśród ośmiu startujących drużyn byli Młodzicy z MKS-u Myszków, którzy turniej zakończyli na drugim miejscu. Podczas rywalizacji rozegrali oni siedem spotkań, z których 6 zwyciężyli, a jedno przegrali. Podczas turnieju zdobyli 19 bramek tracąc jedynie 3.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelec otrzymał Aleksy Czachowski z MKS-u Myszków z siedmioma goli na koncie. Najlepszym bramkarzem został Nikodem Zimny z MLKS-u Woźniki. A MVP Turnieju został Bartosz Jastrzębski z UKS-u Raków Częstochowa.

Wyniki spotkań MKS-u Myszków:

Huta Stara - KS Myszków 0:5

Bramki: Aleksander Kurek, Przemyslaw Nakielski (x2), Jakub Libiszewski, Kamil Buła.

KS Myszków - Piast Lubojnia 4:0

Bramki:Aleksander Kurek (x2), Aleksy Czechowski, Kamil Buła.

KS Myszków - Woźniki B 2:0

Bramki: Aleksy Czechowski, Aleksander Kurek.

Sokół Wręczyca - KS Myszków- 1:4

Bramki: Aleksy Czechowski (x3), Aleksander Kurek.

KS Myszków - Woźniki 0:1

KS Myszków - Lot Konopiska 2:0

Bramki: Przemyslaw Nakielski, Aleksy Czechowski.

KS Myszków - UKS Raków 2:1

Bramki: Aleksy Czechowski, Aleksander Kurek.

Wyniki Turnieju:

1. MLKS Woźniki A - 19 pkt.

2. MKS Myszków - 18 pkt.

3. UKS Raków Częstochowa - 15 pkt.

4. Lot Konopiska - 13 pkt.

5. Sokół Wręczyca - 7 pkt.

6. Olimpia Huta Stara - 5 pkt.

7. LKS Piast Lubojna - 4 pkt.

8. MLKS Woźniki B - 3 pkt.

(tu), foto: profil na FB MKS-u Myszków


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama