(Zawiercie) Już 15 września w ramach cyklu „W nieznane” w zawierciańskim MOK „Centrum” odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Kuśpielem. Podróżnik, grotołaz, instruktor alpinizmu opowie o świecie ciemnych jaskiń, swoich górskich przygodach i o tym jak wpadł na pomysł pierwszej polskiej speleologicznej wyprawy do Papui Nowej Gwinei. Początek spotkania o 18.00 w sali 203. (mpp)
MyszPress
10.09.2010 09:05
(aktualizacja 13.08.2023 21:35)
Podziel się
Oceń
(Zawiercie) Już 15 września w ramach cyklu „W nieznane” w zawierciańskim MOK „Centrum” odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Kuśpielem. Podróżnik, grotołaz, instruktor alpinizmu opowie o świecie ciemnych jaskiń, swoich górskich przygodach i o tym jak wpadł na pomysł pierwszej polskiej speleologicznej wyprawy do Papui Nowej Gwinei. Początek spotkania o 18.00 w sali 203. (mpp)
Reklama
1/1W CIEMNEJ JASKINI
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze