Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 09:26
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

CMC z siedmioma zwycięstwami

W ostatniej kolejce rozgrywek zawierciańskiej ligi 5 MZNZZ CMC Zawiercie pokonało Wymiataczy Virtu. W barażach o utrzymanie się będą walczyły Tribag i Impuls.
Podziel się
Oceń

W ostatniej kolejce rozgrywek zawierciańskiej ligi 5 MZNZZ CMC Zawiercie pokonało Wymiataczy Virtu. W barażach o utrzymanie się będą walczyły Tribag i Impuls.

 

MZNZZ CMC Zawiercie wygrało w ostatniej kolejce z Wymiataczami Virtu. Lider mistrzostwo miał już w kieszeni przed tygodniem, ale siódmą wygraną w tym sezonie potwierdził, że w pełni na nie zasłużył. Impuls podobnie jak Relax nie miał już żadnych szans na awans w klasyfikacji. W meczu o przysłowiową pietruszkę wpadło osiem bramek, a ekipy podzieliły się punktami. Zamykający tabelą Ani Mal, bez dorobku punktowego spada do II ligi. W barażach o utrzymanie będą walczyły Tribag i Impuls. Mecze z trzecią i czwartą drużyną II ligi rozegrano w czwartek 4 marca. Wyniki podamy w kolejnym wydaniu Kuriera Zawierciańskiego.

 

I miejsce w tegorocznych rozgrywkach ligi zajęła ekipa MZNZZ CMC Zawiercie w składzie:

Krzysztof Andrzejewski, Maciej Bzdęga, Stanisław Churek, Tomasz Dziwiński, Mariusz Golenia, Bogdan Janikowski, Tomasz Kruzel, Tomasz Kukułka, Grzegorz Kulawiak, Marek Łągiewka, Sławomir Mucha, Robert Olmiński, Jordan Pazia, Kazimierz Sikora, Bogdan Szadkowski, Zbigniew Wesołek, Sławomir Wołczyk.

Królem strzelców został z 11 trafieniami Grzegorz Przybysz z ekipy Ralax.

 

Wyniki spotkań ostatniej kolejki:

MSNZZ CMC Zawiercie – Wymiatacze Virtu – 4:2

Impuls – Relax – 4:4

Ani Mal – AB RAW Steel Zawiercie – 0:5

Auto Test – ADHD – 5:0

 

Ostateczna klasyfikacja w tabeli:

1.

MSNZZ CMC ZAWIERCIE

8

22

30:13

2.

AUTO TEST RUDNIKI

8

19

36:17

3.

AB ZAWIERCIE

8

17

33:14

4.

RELAX

8

13

28:18

5.

WYMIATACZE VIRTU

8

12

25:27

6.

ADHD

8

9

34:38

7.

TRIBAG

8

9

19:27

8.

IMPULS

8

4

24:44

9.

ANI MAL

8

0

18:49

 

Klasyfikacja strzelców:

Grzegorz Przybysz (Relax) – 11

Dawid Dorobisz (Auto Test Rudniki) – 10

Krzysztof Andrzejewski – MSNZZ CMC Zawiercie – 9

Grzegorz Kulawiak (MSNZZ CMC Zawiercie), Adrian Leks (Ani Mal) – 8

Damian Szczygieł (Auto Test Rudniki) – 7

Marek Surowiec (ADHD) – 6

Dominik Gębka (Tribag) – 6

Paweł Maślanka (Impuls) – 6

Damian Kołta (ADHD) – 6

Damian Kościelny (Relax) – 6

Mateusz Kozłowski (AB Zawiercie) – 6

Filip Wiśniewski (Wymiatacze Virtu) – 6 (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama