Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 03:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

WYJĄTKOWY KONCERT W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

(Pińczyce, gm. Koziegłowy) W dniu Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym w Pińczycach rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i świąteczne utwory. Zagrała je Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Wojciecha Pompki. Z młodymi muzykami z Pińczyc wystąpił wokalista Marcin Jajkiewicz.
Podziel się
Oceń

W pińczyckim kościele odbył się wyjątkowy koncert świąteczny. W czwartek, 6 stycznia, czyli w dniu Objawienia Pańskiego, zwanego świętem Trzech Króli, muzycy z Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Pińczycach zagrali koncert w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła. W repertuarze pińczyckich muzyków znalazły się kolędy, ale też utwory z gatunku muzyki popularnej. Orkiestra pod batutą kapelmistrza Wojciecha Pompki z udziałem wokalisty Marcina Jajkiewicza wykonała między innymi „Lulajże Jezuniu”, „Gore Gwiazda Jezusowi”, „White Christmas”, „All I Want For Christmas Is You”, „Dzień jeden w roku” czy też „Maleńka Miłość”.
Koncert zorganizowany został przez księdza Pawła Lamka, proboszcza Parafii pw. św. Michała Archanioła w Pińczycach. Partnerami świąteczno-muzycznego wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Pińczycach, Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach oraz Gmina i Miasto Koziegłowy.

(es) Foto: kozieglowy.pl


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama
Reklama