Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 16:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowca i dziecko trafili do szpitala: POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ SZCZEGÓŁY WYPADKU W KOTOWICACH

(Kotowice, gm. Żarki) Pod koniec kwietnia w Kotowicach doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiały dwie osoby – kierowca i kilkuletnie dziecko. Policja prosi o kontakt świadków tego zdarzenia. Do wypadku doszło, gdy podczas wyprzedzania przez BMW, kierujący Volkswagenem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.
Podziel się
Oceń

Około godziny 13.15 w czwartek 30 kwietnia w Kotowicach miał miejsce wypadek, w którym ucierpiały dwie osoby. Jak informuje myszkowska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW jadąc w stronę Mirowa wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania. Zbyt szybko zmienił pas na prawy, czym spowodował, że kierowca Volkswagena Bora, jadący w tym samym kierunku, stracił panowanie nad pojazdem. 31-latek z Myszkowa zjechał na lewe pobocze, przewrócił samochód i uderzył w drzewo.
- Następnie kierujący BMW odjechał z miejsca zdarzenia. 31-letni kierowca i 3-letnie dziecko z obrażeniami ciała trafili do szpitala – informuje Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie.
Myszkowska policja szukają świadków tego zdarzenia. Z funkcjonariuszami można się skontaktować dzwoniąc pod numer (34) 315-32-93 lub 997. Ponadto informacje można też przekazywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres [email protected].  (es)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama