Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 20 marca 2026 22:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

O EKOLOGII W PRZEDSZKOLU

​​​​​​​(Zawiercie) Międzynarodowy Dzień Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, świętowały również przedszkolaki z zawierciańskiej szóstki. Z okazji ekologicznego święta dzieci przypomniały sobie o najważniejszych zasadach, jakimi powinny się na co dzień kierować, by dbać o swoje otoczenie. Obchody były również okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej.
Podziel się
Oceń

(Zawiercie) Międzynarodowy Dzień Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, świętowały również przedszkolaki z zawierciańskiej szóstki. Z okazji ekologicznego święta dzieci przypomniały sobie o najważniejszych zasadach, jakimi powinny się na co dzień kierować, by dbać o swoje otoczenie. Obchody były również okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej.

 

Podczas obchodów Dnia Ziemi wychowankowie Przedszkola nr 6 w Zawierciu poprzez zabawę przypomnieli sobie jak powinni postępować, by dbać o naturę. Dzieci uczyły się jakie konsekwencje przynosi zaśmiecanie środowiska, utrwaliły sobie również informacje dotyczące prawidłowej segregacji odpadów. Ekologiczny dzień w szóstce obfitował też w część artystyczną – wszystkie grupy wykonały piosenkę oraz wyrecytowały wiersz dotyczący ekologii. Ponadto obchody Dnia Ziemi były okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Eko – przyjaciel Ziemi”. (es)

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBiuro Podróży MAXIM Travel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: zaqTreść komentarza: świetna reklama ;) nie kupię nic produkowanego przez "polmlek"Data dodania komentarza: 18.02.2026, 13:37Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCIN
Reklama
Reklama
Reklama