Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 25 marca 2026 10:30
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

REŻYSER „PSÓW” W ZAWIERCIU

(Zawiercie) Fani polskiego kina będą 23 kwietnia o godz. 18.00 mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć film „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, a po seansie porozmawiać z samym reżyserem. Spotkanie odbędzie się w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu i organizowane jest w ramach Zawierciańskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Wstęp wolny.
Podziel się
Oceń

(Zawiercie) Fani polskiego kina będą 23 kwietnia o godz. 18.00 mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć film „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, a po seansie porozmawiać z samym reżyserem. Spotkanie odbędzie się w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu i organizowane jest w ramach Zawierciańskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Wstęp wolny.

 

Władysław Pasikowski – reżyser i scenarzysta. Ilość jego filmów może nie imponuje wszystkim kinomaniakom, za to z pewnością imponujący jest fakt, że każda jego produkcja staje się kinowym przebojem i na bardzo długo zapada w pamięci widzów. Pasikowski jest twórcą takich filmów jak: Kroll (1991), Psy 1 i 2 (1992 i 1994), Słodko gorzki (1996), Demony wojny wg Goi (1998), Operacja Samum (1999), Reich (2001), Glina (2003), Katyń (2007), Kadisz (2008), Stankiewicz (2009). W roku 1998 zrealizował także film reklamowy dla Nissana, w którym wziął udział Marek Kondrat. (JB)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCIN
Reklama
Reklama
Reklama