czwartek, 16 maja 2024 01:26

Wygrana z rezerwami drugoligowca

Przebój II Wolbrom – Piliczanka Pilica – 2:3 (2:0)   Podopieczni Pawła Netera przegrywali do przerwy z czwartą ekipą A klasy Olkuskiej 2:0. W drugiej połowie gole strzelali już tylko reprezentanci Piliczanki.

Przebój II Wolbrom – Piliczanka Pilica – 2:3 (2:0)

Rezerwiści drugoligowego Przeboju Wolbrom zawiesili wysoko poprzeczkę Piliczance Pilica. W pierwszej połowie gospodarze byli skuteczniejsi i cieszyli się z dwóch trafień. Stolarski nie miał nic do powiedzenia przy uderzeniu z za pola karnego, kiedy piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Druga bramka była nieco kuriozalna. Futbolówka stanęła w śniegu i napastnik miejscowych skorzystał z prezentu. Po zmianie stron z goli cieszyli się tylko podopieczni Pawła Netera. Staśko zdobył z rzutu wolnego bramkę kontaktową, a wyrównał chwilę później Kukułka. Szalę zwycięstwa na stronę reprezentacji Pilicy przechylił Sobota. W ostatnim meczu kontrolnym Piliczanka zmierzy się ze Skokiem Lgota Wolbromska.

Piliczanka Pilica: Stolarski (46 min Kantor) - Goncerz, Grabowski, Kazior, Kaziród (50 min Żyła), Staśko, Drozdowski (46 min Węglarz), Tkacz, Dudkiewicz, Dobrek (46 min Sobota), T. Kukułka.

Z różnych powodów w miniony weekend nie zagrali: Marcin Olszewski, Mariusz Madera, Artur Kukułka, Przemysław Czapnik, Dawid Gajda i Rafał Kowal.

Pierwszy mecz ligowy ekipa Pawła Netera ma zaplanowany na sobotę (27 marca). Piliczanka zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Zgoda Malec. (RUC)

Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Spyra / jak już pisaliście ostatnio / to kłamca. Nic dodać nic ująć. Wybraliście go Sobie to teraz go macie na 5 lat. Brawo Porębianie.Data dodania komentarza: 13.05.2024, 14:52Źródło komentarza: Poręba, czyli polityka za zamkniętymi drzwiamiAutor komentarza: Ani Konar ani NemśTreść komentarza: Będzie zawierciański tuskostan. Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi, już zapomnieli Mazura z PO. "Depisyzacja" ? Tylko że ona słuchała ludzi, dziś będziecie mieć kopalnię która zniszczy nam miasto, zielony ład budynkowy i grzewczy oraz wysokie rachunki i będziecie szczęśliwi.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 10:21Źródło komentarza: W JUTRZEJSZYM WYDANIU PAPIEROWYM KURIERA: KONIEC PIS W POWIECIE ZAWIERCIAŃSKIM!Autor komentarza: StanisławTreść komentarza: Dzień dobry teraz zostałem naciognienty na darmowe kasę ale w porę ocknełem się i skontaktowałem się z Bankiem HSBC kturu miał mi przelać te darmowe okazało się że żadnej darowizny niema a dokumenty soł podrobione ale oszuści chcieli dalszych wpłat i tłumaczenie że ich placówka nie udostępniła wszystkich dokumentów do głównego bankuData dodania komentarza: 10.05.2024, 04:28Źródło komentarza: MILIONY SPADKU LUB DAROWIZNY? TO ZWYKŁE OSZUSTWO!Autor komentarza: ani pisTreść komentarza: głupia pisowska propaganda, i tyleData dodania komentarza: 08.05.2024, 14:33Źródło komentarza: Zielone światło dla ZawierciaAutor komentarza: brounTreść komentarza: Gaśnicowi wyznawcy wyszli ze swych onucowych pościeli i ujadają!Data dodania komentarza: 08.05.2024, 12:19Źródło komentarza: Zielone światło dla ZawierciaAutor komentarza: Ani Konar ani NemśTreść komentarza: Niepochlebne komentarze usuwacie, co funkcjonariusze medialni ?Data dodania komentarza: 07.05.2024, 18:40Źródło komentarza: Zielone światło dla Zawiercia