Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 31 stycznia 2026 11:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Mistrzostwo Polski Nauczycieli dla Zawiercia

Reprezentacja nauczycieli zawierciańskiego Oddziału ZNP wygrała III Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty w Milówce. Zawody zorganizowane zostały przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Żywcu.
Podziel się
Oceń

Reprezentacja nauczycieli zawierciańskiego Oddziału ZNP wygrała III Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty w Milówce. Zawody zorganizowane zostały przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Żywcu.

 

W turnieju wystąpiło jedenaście drużyn. Swoje reprezentacje wystawiły Katowice, Cieszyn, Pszczyna, Milówka, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Jasienia, Łaziska, Kraków, Zgierz i Zawiercie.Nasz zespół zanotował same zwycięstwa, a w finale po emocjonującym meczu pokonał drużynę nauczycieli z Żywca 5:3. Tym samym przypieczętował Mistrzostwo Polski Pracowników Oświaty i zyskał tytuł najlepszej drużyny województwa śląskiego ZNP. Medale oraz puchary najlepszym drużynom turnieju wręczała Aneta Mastalerz - wiceprzewodnicząca Centralnego Klubu Młodego Nauczyciela, Przewodnicząca Śląskiego Okręgowego Klubu Młodego Nauczyciela oraz członek Zarządu Oddziału ZNP w Zawierciu. Ponadto nasza ekipa jako najlepsza drużyna w województwie śląskim otrzymała nominację do Międzynarodowych Dni Sportu Nauczycieli, które odbędą się w Alben w Bułgarii.

 

Drużyna Oddziału ZNP w Zawierciu wystąpiła w następującym składzie: Robert Szycowski, Przemysław Szczygieł, Marek Surowiec, Robert Majchrzak, Marek Koziorowski, Patryk Grim, Marcin Komalski, Dawid Gajecki, Szymon Rogielski oraz Zbigniew Molenda. (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: etoTreść komentarza: no tak BMW... "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych". Ktoś jest w ogóle zdziwiony? ;) kupujący BMW powinni mieć dodatkowe badania psychiatryczneData dodania komentarza: 29.01.2026, 09:12Źródło komentarza: MYSZKÓW. BMW DACHOWAŁO. DWIE OSOBY RANNE. ZDJĘCIAAutor komentarza: abcTreść komentarza: niszczą więzy między ludźmi. Część rodziny, która się w to wciągnęła przestała się spotykać i kontaktować z pozostałą częścią rodziny... czy na pewno "tego chce Bóg"?Data dodania komentarza: 13.01.2026, 12:21Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: GośkaTreść komentarza: To jest qrde sekta a nie mili ludzieData dodania komentarza: 13.01.2026, 09:20Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Generał TosiaTreść komentarza: Najlepsza to jest Ochrona na tym zakładzie. Biegać na alarmy typu ,,przytrzymanie drzwi" 😁. Z większą głupotą człowiek nie spotkał się w Życiu jak na tym nie poważnym zakładzie.Data dodania komentarza: 12.01.2026, 00:08Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: jjTreść komentarza: jak na owe czasy był to czyn wybitnie bohaterskiData dodania komentarza: 9.01.2026, 13:17Źródło komentarza: Z cyklu „Na kartach historii”: WSPOMNIENIE O POMNIKU ŻOŁNIERZY RADZIECKICH W ZAWIERCIU- BZOWIEAutor komentarza: marioTreść komentarza: co rusz dostają jakieś dotacje, a nie stać ich na zamontowanie głupich ekranów osłaniających od ulicy Myśliwskiej... żenadaData dodania komentarza: 7.01.2026, 07:55Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w Zawierciu
Reklama
Reklama
Reklama