Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 26 czerwca 2026 05:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

ZAWIERCIE NA FERIE

(Zawiercie) Tradycyjnie na okres ferii Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu przygotował dla najmłodszych, ale i tych nieco starszych, moc atrakcji. Ci, którzy ferie spędzą w mieście z oferowanego zestawu: kinowych hitów, różnego rodzaju gier, rywalizacji wokalnej, modelarstwa oraz zajęć teatralnych, tanecznych i plastycznych z pewnością wybiorą coś dla siebie.
Podziel się
Oceń

(Zawiercie) Tradycyjnie na okres ferii Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu przygotował dla najmłodszych, ale i tych nieco starszych, moc atrakcji. Ci, którzy ferie spędzą w mieście z oferowanego zestawu: kinowych hitów, różnego rodzaju gier, rywalizacji wokalnej, modelarstwa oraz zajęć teatralnych, tanecznych i plastycznych z pewnością wybiorą coś dla siebie.

 

MAGIA WIELKIEGO EKRANU – BILET TYLKO 2 ZŁ!

Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga - 17.01.2011r., godz. 11.00

Artur i zemsta Maltazara - 18.01.2011r., godz. 11.00

Alicja w Krainie Czarów - 19.01.2011r., godz. 11.00

Dzwoneczek i uczynne wróżki - 20.01.2011r., godz. 11.00

Załoga G - 25.01.2011r., godz. 11.00

Ryś i spółka - 4.01.2011r., godz. 11.00

Żółwik Sammy w 50 lat dokoła świata - 26.01.2011r., godz.11.00

Mysi agenci - 27.01.2011r., godz. 11.00

 

ZAWIERCIAŃSKI KLUB FILMOWY

- Gry - Play Station 2 – wstęp wolny (sala 203) - 17, 20, 21, 27, 28.01.2011r., godz. 16.00 - 18.00;

- Pokazy filmowe (Mała Sala Kinowa - sala 203) – wstęp wolny

KINO FANTASY 17 i 24.01.2011r., godzina 18.00

KINO FAMILIJNE 18, 25, 26.01.2011r. godzina 16.00

KOMEDIA DLA KAŻDEGO 18, 19, 25.01.2011r. godzina 18.00

FILMOWE CZWARTKI 20 i 27.01.2011r. godzina 18.00

PIĄTKOWE SUPER KINO 21 i 28.01.2011r. godzina 18.00
- Konkurs Karaoke „Śpiewać każdy może” (sala 203) – wstęp wolny

Konkurs z nagrodami dla Najlepszego Śpiewającego - w 2 kategoriach wiekowych: - do 15 lat (19.01.2011r. godzina 16.00)

- od 16 lat ( 26.01.2011r. godzina 18.00)

- Noc horrorów – 29.01.2011r. od godz. 21.00 (zaproszenia do odbioru od 20.01.2011r. w godzinach 16.00 – 20.00)

Organizatorzy „Nocy horrorów” proszą o zapoznanie się z regulaminem powyższej imprezy w sali 203.

 

TEATR DLA DZIECI

- 21.01.2011r. godzina 11.00, sala widowiskowa, bilet 8 zł - „Królowa śniegu” -Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii z Krakowa
- 28.01.2011r. godzina 11.00, sala widowiskowa, bilet 8 zł - „Królewna i smok” - Teatr MAŁGO z Częstochowy.

 

PRACOWNIA TEATRALNA

- 17, 18, 19, 21.01.2011r. godzina 11.00 - 12.00, sala 309, wstęp wolny, „Szły pchły po linie...” (warsztaty poprawnej wymowy dla dzieci)

- 17, 18, 19, 21.01.2011r. godzina 12.00 - 13.00, sala 309, wstęp wolny, „Warszawa w żwawej wrzawie...” (wprawki dykcyjne z elementami emisji głosu dla młodzieży).

 

SZKÓŁKA BILARDOWA

Klub bilardowy, wstęp wolny

- 15, 19, 20, 21, 22.01.2011r. godzina 10.00 - 14.00,

- 26, 27, 28, 29.01.2011r. godzina 10.00 - 14.00

Zajęcia wprowadzające w podstawy gry i nauka zachowania przy stole, zapoznanie młodych ludzi z poszczególnymi odmianami gry w bilard.

 

SZKÓŁKA SZACHOWA

- 18.01.2011r. godzina 16.00 - 20.00, sala 307, wstęp wolny - „Szachy mogą stać się Twoim hobby”. Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży rozgrywany w 2 kategoriach: I grupa: dzieci młodsze (6-12 lat), II grupa: dzieci starsze i młodzież (13-18 lat). Dla zwycięzców dyplomy i nagrody.

- 25.01.2011r., sala 307, wstęp wolny

godzina 16.00 – 18.00 dzieci młodsze (6-12 lat)

godzina 18.00 – 20.00 dzieci i młodzież (13-18 lat)

Otwarte zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

- 19 i 20.01.2011r. godzina 12.30 - 14.00, sala 312, wstęp wolny
Zajęcia plastyczne pn.: „Baśniowe ilustracje”.

PRACOWNIA CHOREOGRAFICZNA

- 28.01.2011r. godzina 15.00, sala 320, wstęp wolny - zajęcia taneczne dla dzieci (tańce integracyjne, zabawy ruchowe przy muzyce itp.)

 

SEKCJA MODELARSTWA LOTNICZEGO

- 17, 19, 21.01.2011r. godzina 11.00 - 13.00, sala 1, wstęp wolny -otwarte zajęcia w modelarni dla dzieci od 11 lat i młodzieży, zapoznanie młodych ludzi z modelami na uwięzi i modelami sterowanymi radiem; trenażer, czyli trenowanie lotów modelem na komputerze.

 

MŁODZIEŻOWA WSZECHNICA DZIENNIKARSKA

Otwarte zajęcia z zakresu dziennikarstwa od poniedziałku do piątku – godzina 15.00 (Centrum Informacji Miejskiej) - wstęp wolny.

 

MANIA FILCOWANIA

warsztaty dla dzieci i młodzieży z wyrobu filcowych przedmiotów z różnokolorowej wełny. Czas: 2 godziny, ilość miejsc ograniczona: do 8 osób na każdych zajęciach (w wieku 10-18 lat). Terminy: 18.01.2011r. godzina 10.00 i 13.00; 25.01.2011r. godzina 10.00 i 13.00. sala 305 (II piętro). Zapisy: sekretariat MOK „Centrum”, tel. 32/6722882. (JB)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Biuro Podróży MAXIM Travel
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: podpis Treść komentarza: 20 latek + audi... zero zdziwienia końcowym efektem... Data dodania komentarza: 28.05.2026, 09:12 Źródło komentarza: JECHAŁ ZA SZYBKO SKOŃCZYŁ PODRÓŻ W ROWIE Autor komentarza: Przepraszam nie doczytałem do końca Treść komentarza: Poziom tego artykułu jest taki jak to stwierdzenie "czytamy w piśmie podpisanym przez 21 nauczycieli. To prawie całe grono pedagogiczne, które formalnie liczy 36 osób". 58% to prawie wszyscy? Dobre. Kiedyś usłyszałem trafne stwierdzenie, że dyrektorem się bywa, a nie zostaje na całe życie. Ktoś z 21 letnim stażem powinien umieć odejść z honorem, a widzę, że powstał z tego niezły cyrk. Ciekawe jakie wartości przekazywane są tam dzieciom, skoro osoba z takim doświadczeniem nie umie pogodzić się z porażką. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 16:15 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: Piliczanin Treść komentarza: Dziękuję za ten wpis! Na Facebooku wypowiadają się anonimowe konta powiązane z ludźmi burmistrza, próbując wprowadzać zamieszanie i siać hejt bez żadnych konkretnych argumentów. Rozumiem zmiany, jeśli coś nie działa i wymaga poprawy. Jednak w przypadku tej szkoły trudno nie zauważyć, że jest zadbana, stale coś się w niej dzieje, a dyrektor wyraźnie angażuje się w swoją pracę i dobrze nią zarządza. Dlatego taka zmiana w obecnej sytuacji wydaje się po prostu bardzo niesprawiedliwa i przykra. Data dodania komentarza: 27.05.2026, 15:14 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: rober Treść komentarza: ale wiecie że już jest po finale i mistrzostwo zostało wygrane w piątym meczu? Data dodania komentarza: 14.05.2026, 07:25 Źródło komentarza: PIERWSZE SPOTKANIE PÓŁFINAŁOWE DLA JURAJSKICH RYCERZY J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30 Źródło komentarza: BRUDASY Autor komentarza: marko Treść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł. Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33 Źródło komentarza: BRUDASY
Reklama
Reklama
Reklama