Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 6 marca 2026 05:13
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

POZYCJA LIDERA UTRZYMANA

Kolejny mecz o punkty zawodniczki KS-u Myszków rozegrały w ostatnią niedzielę października. W nim w spotkaniu wyjazdowym wygrały z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1.
Podziel się
Oceń

Kolejny mecz o punkty zawodniczki KS-u Myszków rozegrały w ostatnią niedzielę października. W nim w spotkaniu wyjazdowym wygrały z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1. Jako pierwsze bramkę zdobyły gospodynie w 30 minucie po trafieniu Karoliny Stasiak. Ale jeszcze przerwą dwa gole dla Myszkowa zdobyła Oliwia Frontczak, która trafiała w 32 i 45 minucie. A wynik spotkania w doliczonym czasie drugiej połowy ustalił Dominika Rosak strzelając na 3:1.

W pierwszą niedzielę listopada kobieca drużyna KS-u Myszków rozegra spotkania dziesiątej kolejki w II lidze kobiet, grupie południowej. W niej w meczu rozgrywanym w Myszkowie podejmą one Sokoła Kolbuszowa Dolna. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00.

***

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Myszków 1:3 (1:2)

Bramki: Karolina Stasiak (30') - Oliwia Frontczak (32', 45'), Dominika Rosak (90' +3').

Żółta kartka: Patrycja Czerniejewska (z Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski).

Składy:

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Monika Gilakowska - Patrycja Golińska, Marta Kraszkiewicz, Gabriela Pawlak (80' Nikola Konował), Karolina Stasiak, Sandra Świerblewska, Maja Walczak (64' Izabela Kalużna), Aleksandra Krawiec, Patrycja Czerniejewska, Laura Moeglich, Zuzanna Muchlewicz (69' Maja Bąk). Trener: Kamil Kaczmarek.

KS Myszków: Zuzanna Latuszek - Klaudia Heblik (55' Sonia Nierychło), Magdalena Lisik (55' Justyna Matusiak), Pola Lulkowska, Klaudia Nowak (55' Nikola Młynek), Maja Ozieriańska, Daria Polańska, Dominika Rosak, Weronika Walęciak (90' Karolina Węglarz), Oliwia Frontczak, Jesica Godowska (75' Zuzanna Kubiciel) Trener: Tomasz Dusza.

Wyniki par dziewiątej kolejki w II lidze kobiet, grupie południowej:

Respekt Myślenice - PTC Pabianice 2:2

Wanda Nowa Huta (Kraków) - UKS Wisła Kraków 1:5

Iskra Tarnów - MOSiR Lubartów 7:0

Sokół Kolbuszowa Dolna - Bielawianka Bielawa 4:1

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Myszków 1:3

GKS II Katowice - Dąb Zabierzów Bocheński 7:0

Aktualna tabela w II lidze kobiet, grupie południowej:

1. KS Myszków 9 - 22 - 28:9

2. Iskra Tarnów 9 - 20 - 33:10

3. UKS Wisła Kraków 9 - 19 - 17:6

4. Sokół Kolbuszowa Dolna 9 - 16 - 19:14

5. Dąb Zabierzów Bocheński 9 - 15 - 14:16

6. MOSiR Lubartów 9 - 14 - 17:17

7. GKS II Katowice 9 - 13 - 23:19

8. Bielawianka Bielawa 9 - 10 - 22:24

9. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 - 7 - 13:24

10. PTC Pabianice 9 - 6 - 8:13

11. Respekt Myślenice 9 - 6 - 15:31

12. Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 - 3 - 5:31

Zestawy par dziesiątej kolejki w II lidze kobiet, grupie południowej:

PTC Pabianice - Dąb Zabierzów Bocheński

Bielawianka Bielawa - GKS II Katowice

MKS Myszków - Sokół Kolbuszowa Dolna (2 listopada, godzina 16:00)

MOSiR Lubartów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

UKS Wisła Kraków - Iskra Tarnów

Respekt Myślenice - Wanda Nowa Huta (Kraków) (tu), foto: profil na FB Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: zaqTreść komentarza: świetna reklama ;) nie kupię nic produkowanego przez "polmlek"Data dodania komentarza: 18.02.2026, 13:37Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: matiTreść komentarza: produkujemy dużo urządzeń z wykorzystaniem różnorodnych metali, jednocześnie jest dużo zużytych cześci, odpadów więc taki zakład pozwalający odzyskać i wprowadzić do obiegu jest "przyszłościowy", zamiast polegać tylko na kopaniu w ziemi i przeróbce niskoskoncentrowanych rud, co powoduje dużo większe zanieczyszczenia. Po obecnych cenach tylko za tę platynę było do odzyskania ze 40mln dolarów. Jaki był koszt całej przeróbki, to pewnie się nie dowiemy, ale i tak jest "nieźle". ;)Data dodania komentarza: 13.02.2026, 10:44Źródło komentarza: Miejskie górnictwo z Zawiercia na „przodku” Europy. Zakład Elemental „wyprodukował” 650 kg platynyAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Budżet obywatelski z pulą 1,5 mln zł to realna możliwość realizacji projektów infrastrukturalnych. Warto rozważyć inwestycje w nowe wiaty przystankowe z ławkami. Firma Artbud Jan Lachowski z Bydgoszczy oferuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie.Data dodania komentarza: 8.02.2026, 17:37Źródło komentarza: Zawierciański Budżet Obywatelski 2026 na 2027 rok
Reklama
Reklama
Reklama