Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 6 marca 2026 06:30
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MECZ ZA SZEŚĆ PUNKÓW NA REMIS

W niedzielę 21 września zawodniczki KS-u Myszków rozegrały mecz w ramach piątej kolejki w II lidze kobiet. W wyjazdowym spotkaniu zremisowały z UKS-em Wisłą Kraków 1:1.
Podziel się
Oceń

W niedzielę 21 września zawodniczki KS-u Myszków rozegrały mecz w ramach piątej kolejki w II lidze kobiet. W wyjazdowym spotkaniu zremisowały z UKS-em Wisłą Kraków 1:1. W 36 minucie bramkę dla gospodyń zdobyła Dominika Skibińska. A do remisu w 68 minucie doprowadziła Magdalena Lisik lobując bramkarkę Wisły Kraków.

W najbliższa sobotę 27 września o godzinie 15:00 KS Myszków zagra na własnym boisku z Respektem Myślenice. Będzie to spotkanie w ramach szóstej kolejki II ligi kobiet.

***

Wisła Kraków Women - KS Myszków 1:1 (1:0)

Bramki: Dominika Skibińska (36') - Magdalena Lisik (68').

Żółte kartki: Maja Ozieriańska, Daria Polańska, Oliwia Frontczak (wszystkie z KS-u Myszków).

Składy:

Wisła Kraków Women: Klaudia Nowak - Paulina Fiałek, Dominika Skibińska, Kinga Baszewska, Agata Dąbrowska (86' Katarzyna Kemfe), Joanna Kisielewska, Aleksandra Niemczycka (46' Urszula Cop), Katarzyna Kuciel (90' +2' Agnieszka Bryzek), Aleksandra Kuśnierz (76' Lilla Mikulińska), Daria Kokoszka, Martyna Górecka. Trener: Mateusz Stanisz.

KS Myszków: Zuzanna Latuszek - Jesica Godowska, Zuzanna Kubiciel (46' Sonia Nierychło), Klaudia Heblik, Daria Polańska, Maja Ozieriańska, Oliwia Frontczak, Magdalena Lisik 90' +2' Karolina Węglarz, Pola Lulkowska, Dominika Rosak (57' Nikola Młynek), Weronika Walęciak. Trener: Tomasz Dusza.

Wyniki par piątej kolejki w II lidze kobiet, grupie południowej:

MOSiR Lubartów - PTC Pabianice 2:1

UKS Wisła Kraków - KS Myszków 1:1

Respekt Myślenice - Bielawianka Bielawa 2:8

Wanda Nowa Huta (Kraków) - Dąb Zabierzów Bocheński 0:1

Iskra Tarnów - GKS II Katowice 6:1

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna 0:3

Aktualna tabela w II lidze kobiet, grupie południowej:

1. Iskra Tarnów 5 - 13 - 19:4

2. UKS Wisła Kraków 5 - 11 - 10:4

3. MOSiR Lubartów 5 - 10 - 12:6

4. KS Myszków 5 - 10 - 14:7

5. Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 8 - 7:6

6. Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 7 - 12:9

7. Bielawianka Bielawa 5 - 7 - 10:8

8. GKS II Katowice 5 - 6 - 12:17

9. PTC Pabianice 5 - 4 - 5:8

10. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 4 - 6:15

11. Wanda Nowa Huta (Kraków) 5 - 3 - 3:13

12. Respekt Myślenice 5 - 1 - 9:22

Zestawy par szóstej kolejki w II lidze kobiet, grupie południowej:

PTC Pabianice - Sokół Kolbuszowa Dolna

GKS II Katowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Dąb Zabierzów Bocheński - Iskra Tarnów

Bielawianka Bielawa - Wanda Nowa Huta (Kraków)

KS Myszków - Respekt Myślenice (27 września, godzina 15:00)

MOSiR Lubartów - UKS Wisła Kraków (tu), foto: profil na FB KS-u Myszków


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBiuro Podróży MAXIM Travel
KOMENTARZE
Autor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalnośćAutor komentarza: Eon MózgTreść komentarza: Tymczasem moja matka, która jest ŚJ jako jedna z niewielu w rodzinie, przez wiele lat organizowała duże spotkania rodzinne. Pozostali albo nic, albo w bardzo wąskim gronie. Wiele obiegowych opinii o ŚJ w praktyce się nie potwierdza. A przyczyny rozluźniania więzi w rodzinie są bardzo różne, często to szalone tempo życia, a ktoś błędnie może wiązać to z czymś innym.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 21:52Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Popieramy bojkot Polmleku! Też tak robimy. Im więcej świadomych konsumentów, tym mniej byłoby takich spraw. Warto w sklepie patrzeć nie tylko na nazwę handlową produktu, ale również kto to wyprodukował. Tak jest np. z masłem produkowanym przez Polmlek, ale pod nazwą własną dyskontu.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 15:09Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: zaqTreść komentarza: świetna reklama ;) nie kupię nic produkowanego przez "polmlek"Data dodania komentarza: 18.02.2026, 13:37Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCINAutor komentarza: matiTreść komentarza: produkujemy dużo urządzeń z wykorzystaniem różnorodnych metali, jednocześnie jest dużo zużytych cześci, odpadów więc taki zakład pozwalający odzyskać i wprowadzić do obiegu jest "przyszłościowy", zamiast polegać tylko na kopaniu w ziemi i przeróbce niskoskoncentrowanych rud, co powoduje dużo większe zanieczyszczenia. Po obecnych cenach tylko za tę platynę było do odzyskania ze 40mln dolarów. Jaki był koszt całej przeróbki, to pewnie się nie dowiemy, ale i tak jest "nieźle". ;)Data dodania komentarza: 13.02.2026, 10:44Źródło komentarza: Miejskie górnictwo z Zawiercia na „przodku” Europy. Zakład Elemental „wyprodukował” 650 kg platynyAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Budżet obywatelski z pulą 1,5 mln zł to realna możliwość realizacji projektów infrastrukturalnych. Warto rozważyć inwestycje w nowe wiaty przystankowe z ławkami. Firma Artbud Jan Lachowski z Bydgoszczy oferuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie.Data dodania komentarza: 8.02.2026, 17:37Źródło komentarza: Zawierciański Budżet Obywatelski 2026 na 2027 rok
Reklama
Reklama
Reklama