Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 29 kwietnia 2026 07:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KOMPLET PUNKÓW POJECHAŁY DO PILICY

W sobotę 23 sierpnia Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz w ramach drugiej kolejki spotkań w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1. Ich rywalem była drużyna KS-u Olkusz, z którą podopieczni Daniela Tomczyka wygrali 3:2.
Podziel się
Oceń

W sobotę 23 sierpnia Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz w ramach drugiej kolejki spotkań w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1. Ich rywalem była drużyna KS-u Olkusz, z którą podopieczni Daniela Tomczyka wygrali 3:2. Już do przerwy Piliczanka prowadziła 3:1. Dwa gole dla drużyny z Pilicy zdobył Konrad Bilnik, który trafiał w 18 i 38 minucie, a jednego gola dołożył w 45 minucie Juan Andres Acevedo Valencia. A dla gospodarzy bramki zdobyli Daniel Orlikowski w 26 minucie i Yehor Rozvorskyi w 57 minucie. 

W ostatnią sobotę sierpnia drużyna Piliczanki Pilica rozegra spotkanie w ramach trzeciej kolejki w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1. Ich rywalem w domowym spotkaniu będzie ostatnia w tabeli JKS Zelków. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:30.

***

KS Olkusz - Piliczanka Pilica 2:3 (1:3)

Bramki: Daniel Orlikowski (26'), Yehor Rozvorskyi (57') - Konrad Bilnik (18', 38'), Juan Andres Acevedo Valencia (45').

Żółte kartki: Paweł Duda, Michał Macałka - Rafał Dudek. 

Składy:

KS Olkusz: Aleksander Dąbek - Łukasz Pajor (88' Daniil Glushkov), Bartosz Płonka, Nikita Bondarenko (46' Oskar Błaszczykiewicz), Paweł Duda, Mateusz Seweryn (46' Dominik Banasik), Daniel Orlikowski, Jakub Sołtysek (46' Mikołaj Nowak), Hubert Mucha (46' Stepan Semeniuk), Jakub Rams (46' Michał Macałka), Piotr Srebnicki. Trener: Paweł Curyło. 

Piliczanka Pilica: Kamil Postułka - Bartosz Omyła, Patryk Grabowski, Bartłomiej Janicki, Kacper Gajewski, Juan Andres Acevedo Valencia, Rafał Dudek, Łukasz Słowik, Konrad Bilnik, Jakub Nowak (72' Bartosz Goncerz), Yehor Rozvorskyi (60' Szymon Serwatka). Trener: Daniel Tomczyk. 

Wyniki par drugiej kolejki w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1:

Przemsza Klucze - Płomień Kościelec 0:2

Pogoń Miechów - Proszowianka Proszowice 2:1

KS Olkusz - Piliczanka Pilica 2:3

JKS Zelków - Bolesław Bukowno 1:4

Orzeł Bębło - Michałowianka Michałowice 0:3

Przebój Wolbrom - Strumyk Zarzecze 7:0

LKS Niedźwiedź - Spójnia Osiek-Zimnodół  1:2

Aktualna tabela w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1:

1. Michałowianka Michałowice 2 - 6 - 11:1

2. Przebój Wolbrom 2 - 6 - 9:0

3. Piliczanka Pilica 2 - 6 - 7:4

4. KS Olkusz 2 - 3 - 5:3

5. Pogoń Miechów 2 - 3 - 4:5

6. Spójnia Osiek-Zimnodół 2 - 3 - 2:3

7. Proszowianka Proszowice 2 - 3 - 2:2

8. Płomień Kościelec 2 - 3 - 2:1

9. LKS Niedźwiedź 2 - 3 - 2:2

10. Bolesław Bukowno 2 - 3 - 4:4

11. Orzeł Bębło 2 - 1 - 0:3

12. Strumyk Zarzecze 2 - 1 - 0:7

13. Przemsza Klucze 2 - 0 - 0:3

14. JKS Zelków 2 - 0 - 2:12

Zestawy par trzeciej kolejki w krakowskiej lidze okręgowej grupie 1:

Spójnia Osiek-Zimnodół - Przemsza Klucze

Strumyk Zarzecze - LKS Niedźwiedź

Michałowianka Michałowice - Przebój Wolbrom

Bolesław Bukowno - Orzeł Bębło

Piliczanka Pilica - JKS Zelków (30 sierpnia, godzina 17:30)

Proszowianka Proszowice - KS Olkusz

Płomień Kościelec - Pogoń Miechów  (tu), foto: profil na FB KS Olkusz


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama
Reklama