poniedziałek, 29 kwietnia 2024 00:54

LOTNIK KOŚCIELEC NIE BYŁ GOŚCINNY DLA SPARTY

LKS Lotnik Kościelec - MLKS Sparta Szczekociny 4:0 (1:0) (Szczekociny) W sobotę 23 września zawodnicy Sparty Szczekociny rozegrali wyjazdowy mecz ósmej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, grupy 2. Ich rywalem była drużyna LKS-u Lotnika Kościelec, z którymi przegrali 4:0, tracąc trzy bramki w ostatnich dziesięciu minutach spotkania.

W sobotę 23 września zawodnicy Sparty Szczekociny rozegrali wyjazdowy mecz ósmej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, grupy 2. Ich rywalem była drużyna LKS-u Lotnika Kościelec, z którymi przegrali 4:0. Już w 15 minucie Kościelec prowadził po golu Mateusza Cichuty. Ten wynik utrzymywał się do 81 minuty, wtedy to Marcin Kiwacz strzelił na 2:0. W 85 minucie kolejnego gola zdobył Antoni Rybaniec, a w 89 minucie wynik ustalił Marcin Kiwacz strzelając druga bramkę w tym meczu.

W niedzielę 1 października o godzinie 16:00 MLKS Sparta Szczekociny podejmie na własnym boisku KS Panki w meczu ósmej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej.

***

LKS Lotnik Kościelec - MLKS Sparta Szczekociny 4:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Cichuta (15'), Marcin Kiwacz (81', 89'), Antoni Rybaniec (85').

Żółte kartki: Tomasz Jarczok - Przemysław Winckowicz

Składy:

LKS Lotnik Kościelec: Maciej Pyrz - Piotr Knapik (69' Andrzej Cieślak), Konrad Michalak, Sebastian Słabosz, Natan Śpiewak (46' Antoni Rybaniec), Oskar Wilk (85' Rafał Psonka), Oskar Włodarczyk (68' Adrian Nalepa), Mateusz Cichuta, Tomasz Jarczok, Tomasz Kielan, Marcin Kiwacz. Trener: Rafał Psonka.

MLKS Sparta Szczekociny: Rafał Maścibrzuch - Hubert Walasek, Kamil Walasek, Daniel Wieczorek (80' Wiktor Kowalski), Piotr Gała, Karol Gołębiowski (46' Patryk Wróbel), Adrian Łuszcz, Krzysztof Minor (65' Aleksander Cichoń), Damian Nowak, Konrad Papaj, Przemysław Winckowicz. Trener: Cezary Siwy.

16. LKS Mechanik Kochcice 8 - 1 - 5:30

Zestawy par dziewiątej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, grupy 2:

GLKS Lot Konopiska - LKS Liswarta Popów ( 30 września godzina 13:00)

LKS Zieloni Żarki - LKS Warta Kamieńskie Młyny (30 września, godzina 13:30)

KS Unia Kalety - KS Orzeł Kiedrzyn ( 30 września godzina 16:00)

LKS Jedność Boronów - LKS Mechanik Kochcice ( 30 września godzina 16:00)

LKS Amator Golce - KS Stradom Częstochowa ( 1 października godzina 13:00)

MLKS Woźniki - MGLKS Liswarta Krzepice ( 31 października godzina 19:00)

MLKS Sparta Szczekociny - KS Panki (1 października, godzina 16:00)

KS Skra II Częstochowa S.A. - LKS Lotnik Kościelec ( 1 października godzina 18:00) (tu)

Autor komentarza: Taki obiektywizm ?Treść komentarza: Z kretesem ? 56% do 44% to z kretesem ? Czyli kandydat Dziuba z PO w Będzinie też z kretesem przegrał z Komoniewskim ( Lewica) 55% do 45% ?Data dodania komentarza: 28.04.2024, 07:56Źródło komentarza: Jak dziennikarz Kuriera nie został członkiem RN w wodociągachAutor komentarza: WdybyTreść komentarza: Wyrażanie niepokoju z powodu niskiej frekwencji ,przez Tuska na łamach portali,to nie jest złamanie ciszy wyborczej? Zakuć w kajdany i na rok ,czarna kawa i suchy chleb.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 18:48Źródło komentarza: Zawiercie. Liczne naruszenia ciszy wyborczej!Autor komentarza: KubaTreść komentarza: Znam Konarskiego od dawna i myślę że stanowisko Prezydenta Miasta zdecydowanie go przerosło.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 20:31Źródło komentarza: Konarski: samorządowy safandułaAutor komentarza: DorotaTreść komentarza: Długo zwlekałam ale cieszę się że w końcu zdecydowałam się na fotodepilacje i do depilconcept poszłam. Teraz mam gładkie nogi i okolice bikini, więc nie muszę martwić się ciągłym goleniem czy podrażnieniamiData dodania komentarza: 10.04.2024, 10:49Źródło komentarza: Depilacja laserowa - jakie są jej ograniczenia i kto może się kwalifikować? J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Po prostu umiemy liczyć. Żaden z kandydatów nie miał szans na zwycięstwo w I turze, a słaby wynik obecnego prezydenta (choć było niemal pewne, że wejdzie do II tury) pokazuje, że polityka populizmu i manipulacji przegrywa. II tura to PiS (z nim trzymał Konarski) kontra reszta świata -skompromitowany wojewoda śląski i równie skompromitowana radna do Sejmiku, ta z wodociągów.Data dodania komentarza: 08.04.2024, 10:08Źródło komentarza: Koniec kampanii w Zawierciu. Kto w II turze poznamy w poniedziałek!Autor komentarza: Taka gazetkaTreść komentarza: A skąd w tytule informacja o II turze ? Tak bez znaku zapytania ? Może będzie a może nie. Trochę obiektywizmu proszę.Data dodania komentarza: 07.04.2024, 13:37Źródło komentarza: Koniec kampanii w Zawierciu. Kto w II turze poznamy w poniedziałek!