Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 14:47
Przeczytaj!

SPARTA II SZCZEKOCINY Z KOMPLETEM PUNKTÓW

(Powiat myszkowski) W miniony weekend drużyny z naszego regionu grające w częstochowskiej B-klasie rozegrały mecze trzeciej kolejki. W sobotę 9 września GKS Jura II Niegowa na wyjeździe zremisowała z KS-em Dąbrowianką 3:3. W niedzielę 10 września GKS Koziegłowy wygrał na wyjeździe z KS-em Złoty Potok 0:3, MLKS Sparta II Szczekociny u siebie pokonała KS Start Soborzyce 6:1, a MKS II Tauron Myszków na wyjeździe przegrał z GKS-em Gromem Poczesna 4:3.
Podziel się
Oceń

W miniony weekend drużyny z naszego regionu grające w częstochowskiej B-klasie rozegrały mecze trzeciej kolejki. W sobotę 9 września GKS Jura II Niegowa na wyjeździe zremisowała z KS-em Dąbrowianką 3:3. Jako pierwsi na prowadzenie już w 3 minucie wyszli goście po trafieniu Daniela Lipińskiego. W 65 minucie do wyrównania doprowadził Dawid Szymczyk. W 72 minucie prowadzenie odzyskali piłkarze Jury po golu Jakuba Głowackiego. A na 1:3 w 79 minucie podwyższył Cyprian Czyż. Jednak po minucie bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Paweł Kosiński, a w 88 minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Mateja.

W niedzielę 10 września rozegrane zostały pozostałe spotkania, w niej GKS Koziegłowy na wyjeździe wygrał z KS-em Złoty Potok 0:3. Wszystkie bramki GKS strzelił w drugiej połowie spotkania. W 68 minucie wynik otworzył Bartosz Czapla. W 79 minucie na 0:2 podwyższył Jakub Guzek, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Dominik Flacha.

Lider rozgrywek MLKS Sparta II Szczekociny u siebie pokonała KS Start Soborzyce 6:1. Po dwie bramki dla Sparty zdobyli Jakub Kubara i Piotr Caban, a po jednym golu dołożyli Bartosz Słowikowski oraz Kacper Herej. A dla KS-u honorowego gola zdobył Norbert Struski.

Natomiast MKS II Tauron Myszków na wyjeździe przegrał z GKS-em Gromem Poczesna 4:3. Dwie bramki dla MKS-u zdobył Kacper Niedzielski, a jedną Przemysław Frączek. A dla gospodarzy bramki strzelali Artur Pidzik w 33 minucie, Michał Wrzosowski w 43 i 48 minucie oraz Dominik Pietrajczuk w 70 minucie.

W niedzielę 17 września o godzinie 16:00 drużyny z naszego regionu grające w częstochowskiej B-klasie rozegrają spotkania czwartej kolejki. KS Kotowice zmierzą się u siebie z KS-em Dąbrowianką, GKS Jura II również u siebie zagrają z GUKS-em Orły Kusięta, MLKS Sparta II Szczekociny na wyjeździe zmierzą się z LKS Lelovią, a w derbach powiatu myszkowskiego MKS II Tauron Myszków zagra z GKS-em Koziegłowy.

***

KS Złoty Potok - GKS Koziegłowy 0:3 (0:0)

Bramki: Bartosz Czapla (68'), Jakub Guzek (79'), Dominik Flacha (90'+1).

Żółte kartki: nikt nie został ukarany kartką.

Składy:

KS Złoty Potok: Łukasz Warias - Marcel Woźnica, Emil Dziurkowski, Jakub Jodełka, Piotr Juchnik, Rafał Kolan, Piotr Łuszczyński, Damian Partyka (14' Artur Bałchanowski), Bartosz Sikora (88' Piotr Golibroda), Konrad Szlęzak (40' Kacper Dyła), Maciej Ucieklak (70' Kamil Sowiński). Trener: Mikołaj Kalyta.

GKS Koziegłowy: Mateusz Wosik - Michał Żurek, Bartosz Kleszcz (45' Dawid Paliga), Paweł Krakowian, Mikołaj Morawski (63' Mariusz Churas), Samuel Noszczyk (73' Jan Gwardyś), Kamil Sławuta (84' Mateusz Frączek), Jakub Wosik, Bartosz Czapla, Dominik Flacha, Jakub Guzek. Trener: Oskar Napora.

***

MLKS Sparta II Szczekociny - KS Start Soborzyce 6:1 (2:0)

Bramki: Jakub Kubara (11', 49'), Bartosz Słowikowski (20'), Piotr Caban (52', 76'), Kacper Herej (82') - Norbert Struski (88').

Żółte kartki: Tomasz Wikliński, Kacper Herej - Błażej Kosiń, Michał Grabowski, Przemysław Maciąg.

Składy:

MLKS Sparta II Szczekociny: Mariusz Matyszczyk (45' Emil Widawski) - Janusz Lubaś, Sebastian Ostrowski (45' Antoni Stańczyk), Łukasz Rolek (63' Sebastian Wojciechowski), Bartosz Słowikowski (80' Łukasz Ciągadlak), Paweł Świerczyński (45' Piotr Caban), Tomasz Wikliński, Aleksander Cichoń, Adam Gawroński (80' Kacper Herej), Filip Kowalczyk (75' Damian Golik), Jakub Kubara. Trener: Piotr Gała.

KS Start Soborzyce: Radosław Karaś - Konrad Balsam, Kacper Górecki, Michał Grabowski, Błażej Kosiń (44' Norbert Struski), Przemysław Maciąg, Mateusz Nowak, Krzysztof Pakuła, Daniel Płatek, Dominik Rutkowski (84' Kamil Wawrzak), Dariusz Synowiec (65' Bartłomiej Włoszczyński). Trener: Dawid Świtoń.

***

KS Dąbrowianka - GKS Jura II 3:3 (0:1)

Bramki: Dawid Szymczyk (65'), Paweł Kosiński (80'), Mateusz Mateja (88') - Daniel Lipiński (3'), Jakub Głowacki (72'), Cyprian Czyż (79').

Żółte kartki: Maciej Ruciński - Paweł Pikuła, Tobiasz Łapaj.

Składy:

KS Dąbrowianka: Bartosz Pełka - Kacper Rak, Mateusz Rak, Maciej Ruciński, Damian Mofina, Kacper Nowakowski, Dawid Szymczyk, Robert Bilecki, Paweł Kosiński, Krzysztof Łągiewka, Mateusz Mateja.

GKS Jura II: Piotr Muszczek - Paweł Pikuła, Mateusz Idziak, Hubert Kot (46' Mateusz Łapaj), Przemysław Lamch (46' Michał Wołek), Tobiasz Łapaj, Mateusz Latos, Daniel Lipiński, Jakub Adamczyk, Rafał Bacior (46' Cyprian Czyż), Jakub Głowacki. Trener: Tomasz Latos.

***

GKS Grom Poczesna - MKS II Tauron Myszków 4:3 (2:0)

Bramki: Artur Pidzik (33'), Michał Wrzosowski (43', 48'), Dominik Pietrajczuk (70') - Przemysław Frączek (52'), Kacper Niedzielski (57', 81').

Żółte kartki: Patryk Musiał, Michał Wrzosowski, Nikodem Kupczyk - Dawid Kierzkowski, Bartłomiej Duda, Przemysław Frączek.

Składy:

GKS Grom Poczesna: Oskar Kotala - Nikodem Kupczyk, Patryk Musiał, Krystian Opiłka, Artur Pidzik (84' Sebastian Filak), Jakub Wawrzyn (46' Dominik Pietrajczuk), Fabian Czechowski, Mateusz Grzyb, Adam Kopaczewski, Mateusz Żukiewicz (64' Kamil Mrożek), Michał Wrzosowski. Trener: Michał Wrzosowski.

MKS II Tauron Myszków: Damian Wojtasik - Szymon Zieliński, Bartosz Nowak (85' Adam Pompa), Dominik Sytniewski (46' Mateusz Rusek), Kamil Błaszczyk, Bartłomiej Duda, Dawid Kierzkowski, Damian Lampa, Przemysław Malczewski, Kacper Niedzielski, Przemysław Frączek. Trener: Tomasz Zdanowski.