czwartek, 9 maja 2024 16:57
Przeczytaj!

NIEUDANA POGOŃ SPARTY W GOLCACH

LKS Amator Golce - MLKS Sparta Szczekociny 3:2 (3:0) (Szczekociny) W sobotę 2 września MLKS Sparta Szczekociny rozegrała wyjazdowy mecz w ramach piątej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej. Ich rywalem była drużyna LKS-u Amatora Golce, którymi podopieczni Cezarego Siwego przegrali 3:2.

W sobotę 2 września MLKS Sparta Szczekociny rozegrała wyjazdowy mecz w ramach piątej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej. Ich rywalem była drużyna LKS-u Amatora Golce, którymi podopieczni Cezarego Siwego przegrali 3:2. Wszystkie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie meczu, a zdobywali je Oskar Rubik w 21 minucie, Alan Pijet w 35 minucie oraz Dorian Matyja w 37 minucie. W drugiej połowie Sparcie udało się zdobyć dwa gole. W 59 minucie strzelił Daniel Wieczorek, a w 77 minucie Damian Nowak.

W sobotę 9 września o godzinie 16:00 piłkarze Sparty Szczekociny rozegrają wyjazdowy mecz z MGLKS-em Liswartą Krzepice.

***

LKS Amator Golce - MLKS Sparta Szczekociny 3:2 (3:0)

Bramki: Oskar Rubik (21'), Alan Pijet (35'), Dorian Matyja (37') - Daniel Wieczorek (59'), Damian Nowak (77').

Żółte kartki: Dorian Matyja, Dawid Gierczak - Daniel Wieczorek.

Składy:

LKS Amator Golce: Szymon Fyda - Oskar Bednarek, Kacper Brandys, Patryk Chajduś, Alan Czok (85' Kacper Bugajczyk), Dawid Gierczak, Dorian Matyja, Paweł Nowakowski, Alan Pijet (65' Dylan Pęczek), Oskar Rubik, Konrad Szwarc (75' Kamil Młyńczyk). Trener: Tomasz Czok.

MLKS Sparta Szczekociny: Rafał Maścibrzuch - Hubert Walasek, Kamil Walasek, Daniel Wieczorek, Przemysław Winckowicz, Piotr Gała, Karol Gołębiowski, Damian Nowak, Konrad Papaj, Sebastian Sułkiewicz (50' Aleksander Cichoń), Krzysztof Minor (55' Patryk Wróbel). Trener: Cezary Siwy

Wyniki par piątej kolejki częstochowskiej ligi okręgowej Częstochowa-Lubliniec Grupa 2:

LKS Zieloni Żarki - LKS Lotnik Kościelec 0:1

Aktualna tabela częstochowskiej ligi okręgowej "ZINA Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2:

16. KS Unia Kalety 5 - 0 - 2:10

Zestawy par szóstej kolejki częstochowskiej ligi okręgowej Częstochowa-Lubliniec Grupa 2:

KS Skra II Częstochowa S.A. - LKS Amator Golce 8:1 ( 9 września godzina 13:00)

LKS Warta Kamieńskie Młyny - MLKS Woźniki 0:2 ( 9 września godzina 13:00)

MGLKS Liswarta Krzepice - MLKS Sparta Szczekociny 1:1 (9 września, godzina 16:00)

LKS Lotnik Kościelec - GLKS Lot Konopiska 4:0 ( 9 września godzina 16:00)

KS Stradom Częstochowa - LKS Jedność Boronów 0:0 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Liswarta Popów - KS Unia Kalety 3:4 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Mechanik Kochcice - KS Orzeł Kiedrzyn 1:4 ( 9 września godzina 16:00)

KS Panki - LKS Zieloni Żarki 6:1 (10 września, godzina 16:00) (tu)