niedziela, 28 kwietnia 2024 10:41

PIERWSZE LIGOWE ZWYCIĘSTWO PILICZANKI

Bolesław Bukowno - Piliczanka Pilica 1:5 (1:1) (Pilica) W niedzielę 3 września w trzeciej kolejce krakowskiej ligi okręgowej Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz z Bolesławem Bukowno. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Piliczanki 5:1.

W niedzielę 3 września w trzeciej kolejce krakowskiej ligi okręgowej Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz z Bolesławem Bukowno. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Piliczanki 5:1. W 30 minucie wynik dla gospodarzy otworzył Bartłomiej Molenda. A w 43 minucie do remisu doprowadził Camilo Moscarella Arregoces. W drugiej połowie strzelali już tylko piłkarze Piliczanki. W 48 minucie prowadzenie Pilicy dał Konrad Bilnik. A kolejne bramki dla gości zdobyli Karol Kucharski w 58 minucie, Diego Armando Zamora Mina w 67 minucie oraz Kacper Gajewski w 81 minucie.

W sobotę 9 września piłkarze Piliczanki Pilica na własnym boisku podejmą o godzinie 14:00 drużynę Laskowianki Laski.

***

Bolesław Bukowno - Piliczanka Pilica 1:5 (1:1)

Bramki: Bartłomiej Molenda (30') - Camilo Moscarella Arregoces (43'), Konrad Bilnik (48'), Karol Kucharski (58'), Diego Armando Zamora Mina (67'), Kacper Gajewski (81').

Żółte kartki: Łukasz Flakiewicz - Kacper Gajewski, Bartłomiej Janicki.

Składy:

Bolesław Bukowno: Artur Stryczek - Kacper Banasik (46' Piotr Nowak), Sławomir Bargiel (60' Dawid Patryarcha), Jakub Bujakiewicz, Łukasz Flakiewicz, Bartłomiej Gąsior (80' Igor Gałka), Krzysztof Kańczuga, Radosław Karaczyn (60' Piotr Cebo), Mikołaj Michalik, Bartłomiej Molenda (80' Oliwier Bąkowski), Krystian Nowakowski (46' Paweł Widłak). Trener: Wojciech Tomasiewicz.

Piliczanka Pilica: Krystian Krzywdziński - Bartłomiej Janicki, Karol Kucharski, Marcin Marko (77' Bartosz Goncerz), Camilo Moscarella Arregoces (82' Bartosz Omyła), Piotr Szych, Damian Wędzony, Mariusz Węglarz, Diego Armando Zamora Mina, Konrad Bilnik (70' Yehor Rozvorskyi), Kacper Gajewski. Trener: Daniel Tomczyk.

Zestawy par czwartej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

Piast Wołowice - Orzeł Bębło 1-3 ( 9 września godzina 16:00)

Promień Przeginia - Legion Bydlin 0-3 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Skała 2004 - Zieleńczanka Zielonki 0-3 ( 9 września godzina 17:00)

Świt Krzeszowice - Przemsza Klucze 0-0 ( 9 września godzina 16:30)

Piliczanka Pilica - Laskowianka Laski 0-0 (9 września, godzina 14:00)

Przebój Wolbrom - Bolesław Bukowno 5-0 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Niedźwiedź - Proszowianka Proszowice 1-2 ( 9 września godzina 17:00) (tu)

Autor komentarza: Taki obiektywizm ?Treść komentarza: Z kretesem ? 56% do 44% to z kretesem ? Czyli kandydat Dziuba z PO w Będzinie też z kretesem przegrał z Komoniewskim ( Lewica) 55% do 45% ?Data dodania komentarza: 28.04.2024, 07:56Źródło komentarza: Jak dziennikarz Kuriera nie został członkiem RN w wodociągachAutor komentarza: WdybyTreść komentarza: Wyrażanie niepokoju z powodu niskiej frekwencji ,przez Tuska na łamach portali,to nie jest złamanie ciszy wyborczej? Zakuć w kajdany i na rok ,czarna kawa i suchy chleb.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 18:48Źródło komentarza: Zawiercie. Liczne naruszenia ciszy wyborczej!Autor komentarza: KubaTreść komentarza: Znam Konarskiego od dawna i myślę że stanowisko Prezydenta Miasta zdecydowanie go przerosło.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 20:31Źródło komentarza: Konarski: samorządowy safandułaAutor komentarza: DorotaTreść komentarza: Długo zwlekałam ale cieszę się że w końcu zdecydowałam się na fotodepilacje i do depilconcept poszłam. Teraz mam gładkie nogi i okolice bikini, więc nie muszę martwić się ciągłym goleniem czy podrażnieniamiData dodania komentarza: 10.04.2024, 10:49Źródło komentarza: Depilacja laserowa - jakie są jej ograniczenia i kto może się kwalifikować? J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Po prostu umiemy liczyć. Żaden z kandydatów nie miał szans na zwycięstwo w I turze, a słaby wynik obecnego prezydenta (choć było niemal pewne, że wejdzie do II tury) pokazuje, że polityka populizmu i manipulacji przegrywa. II tura to PiS (z nim trzymał Konarski) kontra reszta świata -skompromitowany wojewoda śląski i równie skompromitowana radna do Sejmiku, ta z wodociągów.Data dodania komentarza: 08.04.2024, 10:08Źródło komentarza: Koniec kampanii w Zawierciu. Kto w II turze poznamy w poniedziałek!Autor komentarza: Taka gazetkaTreść komentarza: A skąd w tytule informacja o II turze ? Tak bez znaku zapytania ? Może będzie a może nie. Trochę obiektywizmu proszę.Data dodania komentarza: 07.04.2024, 13:37Źródło komentarza: Koniec kampanii w Zawierciu. Kto w II turze poznamy w poniedziałek!