środa, 8 maja 2024 10:44

PORAŻKI POMIMO PROWADZENIA DO PRZERWY

(Powiat zawierciański) W pierwszy weekend września drużyny z powiatu zawierciańskiego grające w olkuskiej A-klasie rozegrały mecze trzeciej kolejki. W sobotę 2 września Piliczanka II Pilica u siebie przegrała ze Spartakiem Wielkanoc-Gołcza 1:3, a w niedzielę 3 września Trzy Korony Żarnowiec na wyjeździe przegrały z Prądnikiem Sułoszowa 2:1.

W pierwszy weekend września drużyny z powiatu zawierciańskiego grające w olkuskiej A-klasie rozegrały mecze trzeciej kolejki. W sobotę 2 września Piliczanka II Pilica u siebie przegrała ze Spartakiem Wielkanoc-Gołcza 1:3. Do przerwy rezerwy Piliczanki prowadziły po bramce w 30 minucie Patryka Grabowskiego. Do remisu w 58 minucie doprowadził Tomasz Furgał, a w 65 i 89 minucie gole dla gości zdobył Adrian Peciak.

Natomiast w niedzielę 3 września Trzy Korony Żarnowiec na wyjeździe przegrały z Prądnikiem Sułoszowa 2:1. Już w 3 minucie prowadzenie Trzem Koronom dał Mikołaj Sobieraj i ten wynik utrzymywał się do ostatniej minuty meczu, jednak w 89 minucie do remisu doprowadził Damian Kajda, a w doliczonym czasie gry gola na 2:1 zdobył Grzegorz Przybek.

W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania czwartej kolejki olkuskiej A-klasy. W sobotę 9 września o godzinie 17:00 Piliczanka II Pilica na wyjeździe zagra ze Strumykiem Zarzecze, a w niedzielę 10 września o godzinie 17:00 Trzy Korony Żarnowiec na własnym boisku zagrają ze Spartakiem Charsznica.