Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 09:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

ZATRZYMAŁA PIJANEGO KIEROWCĘ I WEZWAŁA POLICJĘ

(Rokitno, gm. Szczekociny) Blisko 3,5, promila alkoholu w organizmie miał 53-letni kierowca. Został ujęty przez jadącą za nim kobietę. Wyprzedziła Opla, zajechała mu drogę, po czym wyciągnęła kluczyki ze stacyjki i zawiadomiła służby.
Podziel się
Oceń

W piątkowe popołudnie (10.09) dyżurny KPP w Zawierciu został poinformowany o ujęciu pijanego kierowcy w Rokitnie. Na miejsce udali się mundurowi ze Szczekocin. Jak ustalili policjanci, kobieta widziała osobowego Opla, który jechał przed nią. Manewry, jakie wykonywał kierujący Oplem wzbudziły podejrzenia kobiety. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może być pijany.
- Kobieta wyprzedziła samochód i zajechała mu drogę. Za kierownicą siedział mężczyzna. Zgłaszająca wyłączyła silnik opla i wyciągnęła ze stacyjki kluczyki – informuje zawierciańska Policja. Kobieta zawiadomiła o zdarzeniu mundurowych. Badanie 53-letniego kierowcy Opla wskazało, że miał on prawie 3,5 promila.
- Prawo jazdy mieszkańca gminy Szczekocin zostało zatrzymane. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – przekazuje Policja. 
(es) Grafika: KPP Zawiercie


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBiuro Podróży MAXIM Travel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Dobra sugestia. Dziękujemy. Chodzi panu o tę część Podmiejskiej przy Aluronie? Po drugiej stronie jest rozgrzebanie i brudno, choć widzimy, że po artykule "BRUDASY" nieco się, poprawiło. Wybieramy się obejrzeć to miejsce dokładnie, bo to jedna z najbrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowa dla budżetu miasta część Zawiercia. Dziwi nas nieco, że firmy które są przy tej ulicy i sąsiedniej to znoszą i płacą.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 10:30Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: markoTreść komentarza: a może napiszecie też coś o przebudowie ulicy Podmiejskiej a przede wszystkim przeciągających się pracach, to trwa już kilka lat serwując drogowy komunikacyjny koszmarek w tym rejonie. Skandaliczny tok prowadzenia tych robót zasługuje na osobny artykuł.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 09:33Źródło komentarza: BRUDASYAutor komentarza: NauczycielkaTreść komentarza: A co ze szkołą była w niej kontrola? Ja jestem emerytowaną nauczycielką w szkole, w której pracowałam dyżur w szatni na przerwie pełniła jedna z Pań sprzątających (często pomagała mniejszym dzieciom ubrać się) a na korytarzu dyżurują nauczyciele. W szatniach dzieją się „różne” sytuacje. Swoją droga mam nadzieję że ta pani w Policji nie zostanie tylko będzie usunięta.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 17:47Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Biedne zwierzęta,to jest miejsce bytowania rzadkich gatunków ptaków. Pięknie dbamy o ekologię,a te 259.miejsc pracy? No cóż ,nie każdy ma ambicję pracować jako robotnik czy też kasjer -sprzedawca w kolejnym supermarkecie.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:43Źródło komentarza: Miliard złotych dla Elemental na projekt w ZawierciuAutor komentarza: StanTreść komentarza: Nieźle się "bawią" ... i nie ma na takich żadnej kary? Mamy mnóstwo swoich cwaniaczków. Ale jak to jest, że wszędzie gdzie pojawi się ślad braci ze wschodu tam na 90% jest tak, że są oszustwa, złodziejstwo, przekręty. Oni naprawdę nie potrafią normalnie? A może dla nich normalnie to po prostu oszukiwać i okradać.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 13:55Źródło komentarza: NIE MA WODY, NIE MA PRĄDU. JEST BIURO ZA 99 TYSIĘCY MIESIĘCZNIEAutor komentarza: abcTreść komentarza: u nas są spotkania rodzinne a ci z ŚJ jakoś nie chcą. Więc twój wyjątek w praktyce wcale potwierdza takiej dobroci ŚJData dodania komentarza: 3.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Świadkowie Jehowy w Zawierciu wznawiają publiczną działalność
Reklama
Reklama