Wakacyjne rejsy dla młodzieży na Zalewie Porajskim !!!

  • 01.09.2022, 13:38 (aktualizacja 01.09.2022, 16:23)
  • KA
Wakacyjne rejsy dla młodzieży na Zalewie Porajskim !!!

Podziel się:

Oceń:

Dziewięćdziesiąt dwa dni pełne wrażeń, spotkań towarzyskich na wodzie, wymiany zdań, poglądów, umiejętności, ale co najważniejsze, możliwości nauki żeglowania.

,,Wakacyjne rejsy dla młodzieży na Zalewie Porajskim’’ to projekt stworzony przez Stowarzyszenie Klubu Żeglarskiego ,,Korsarz’’ na potrzeby konkursu grantowego ,,Działaj lokalnie 2022’’. Konkurs jest programem finansowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Centrum Inicjatyw Lokalnych. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzeby społeczności lokalnej, którego celem jest organizacja aktywnej rekreacji dla członków gminnej społeczności w szczególności młodzieży dotkniętej skutkami obostrzeń związanych z pandemią. Wspólne żeglowanie jest dużą szansą na przeniesienie się z życia wirtualnego i social mediów do świata realnego, bogatego w prawdziwe relacje z rówieśnikami i nie tylko.

Przygoda wspólnego żeglowania trwała od 01 lipca. Jeszcze do 30 września 2022 roku na ośrodku Mariny Poraj w miejscowości Jastrząb można korzystać z darmowych rejsów po Zalewie Porajskim.

Darmowe rejsy żaglowe to sto godzin wspólnego pływania dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zainteresowanych. Mogą to być rejsy rekreacyjne lub szkoleniowe.

Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym żeglowaniem, Klub Żeglarski „KORSARZ” zaprasza do kontaktu poprzez odwiedzenie strony Facebook K. Ż. ’’Korsarz’’ umawiając się na dogodny termin lub poprzez kontakt telefoniczny pod nr 602-173-689 lub 724-383-736. (KA)

KA

Zdjęcia (25)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe