„Silent Disco” w Porębie!

  • 09.08.2022, 08:20
  • Katarzyna Joanna Lasota
„Silent Disco” w Porębie!

Podziel się:

Oceń:

Miejski Ośrodek Kultury w Porębie w ramach wakacyjnego programu zajęć i wydarzeń wśród innych atrakcji przygotował „Silent Disco”, czyli dyskotekę w ciszy.

20 sierpnia 2022r w Porębie odbędzie „Silent Disco”. Jest to impreza, podczas której uczestnicy tańczą do muzyki słuchanej w słuchawkach bezprzewodowych. Muzyka nadawana jest przez nadajnik radiowy i odbierana przez bezprzewodowe odbiorniki słuchawkowe. Dzięki temu dźwięk słyszą wyłącznie uczestnicy imprezy.

Dyskoteka rozpocznie się o godz.18:00 i potrwa do 22:00 i odbędzie się na terenie Kompleksu Orlik w Porębie. Nie zabraknie też dodatkowych bezpłatnych atrakcji jak strefa chilloutu, hod-dogi, wata cukrowa, popcorn.

Imprezy tego typu w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Silent Disco zagościło na dobre na festiwalach muzycznych. Jest to idealny pomysł na imprezę w plenerze, która dzięki ciszy nie będzie przeszkadzać, ponieważ ludzie, którzy nie założą słuchawek nie będą nic słyszeć, a jedynie widzieć tańczących ludzi. Ponadto uczestnicy bawiący się na tej samej dyskotece, mogą w jednym czasie bawić się przy różnych odmianach muzyki.

Katarzyna Joanna Lasota

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe