PRZYWŁASZCZYŁ PLECAK POZOSTAWIONY BEZ NADZORU

  • 25.07.2022, 19:09
  • es
PRZYWŁASZCZYŁ PLECAK POZOSTAWIONY BEZ NADZORU

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) Na terenie jednej z firm w centrum miasta pozostawiono bez nadzoru plecak. W środku znajdowało się wiele dokumentów, gotówka i karta bankomatowa. Przechodzący obok plecaka mężczyzna nie zastanawiał się długi i plecak zabrał. Choć mówi się, że „znalezione nie kradzione”, to w polskim prawie to powiedzenie nie znajduje zastosowania. Zabranie cudzej własności jest przywłaszczeniem. Policja prosi wszystkich mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Jak informuje zawierciańska Policja, do kradzieży doszło na początku kwietnia, dokładnie w poniedziałek, 4 kwietnia. Zdarzenie miało miejsce przy ul. 11 Listopada 2/4 w Zawierciu. Tutaj, na wchodząc na teren firmy MN Trading, nieznany sprawca zabrał pozostawiony bez nadzoru plecak. W środku znajdowały się dokumenty właściciela – dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu, karta bankomatowa, karta NFZ i gotówka w kwocie 150 złotych.
Więcej informacji na temat tego, dlaczego właściciel pozostawił swój plecak i odszedł, przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu: - Właściciel pozostawił plecak w budynku firmy w jadalni podczas przerwy, około godziny 9:20 - 9:30 nieznany sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu znajdujące się na terenie placu przy rampie załadunkowej.
Mundurowi proszą wszystkich mieszkańców, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego przywłaszczenia, a w szczególności osoby, która dopuściła się tego czynu o kontakt z zawierciańska komendą. Informacje można przekazywać do Wydziału Kryminalnego dzwoniąc pod numer telefonu 47 85 35 389 lub mailowo na adres [email protected] (es) Foto: KPP Zawiercie

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe