ODŚWIEŻONE BOISKO GOTOWE DO GRY!

  • 28.06.2022, 11:00
ODŚWIEŻONE BOISKO GOTOWE DO GRY!

Podziel się:

Oceń:

(Żarki) Kilkadziesiąt tysięcy złotych kosztował remont boiska w Żarkach. Obecnie może on już służyć wszystkim amatorom sportu.

Słoneczna pogoda sprzyja do większej aktywności fizycznej. Wiele osób chętnie korzysta z pogody i wybiera się w plener, by na świeżym powietrzu poćwiczyć lub pograć w gry zespołowe. Dobrą informacją dla wszystkich miłośników sportu z Żarek może być to, że ukończono już remont boiska wielofunkcyjnego.

- Wykonano demontaż istniejącej nawierzchni, wyrównano podbudowę. Zamontowano nową nawierzchnię z trawy syntetycznej wraz z liniami – przekazuje burmistrz Klemens Podlejski.

Na boisku pojawiły się nowe piłkochwyty, ponadto uzupełniono chodnik poliuretanowy. Prace wykonała firma Grumix, a ich koszt wyniósł 57 tysięcy złotych. (es) Foto: UMiG Żarki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe