MIESZKANIE CHRONIONE BĘDZIE JUŻ SŁUŻYĆ POTRZEBUJĄCYM

  • 22.06.2022, 11:30
MIESZKANIE CHRONIONE BĘDZIE JUŻ SŁUŻYĆ POTRZEBUJĄCYM

Podziel się:

Oceń:

(Ogrodzieniec) Pod koniec maja dokonano uroczystego otwarcia mieszkania chronionego wspieranego w Ogrodzieńcu. Lokal znajduje się przy ul. Orzeszkowej 13/1. Uroczystość połączono z pierwszą rocznicą funkcjonowania na terenie gminy placówek Senior+.

Mieszkanie chronione, które zlokalizowane jest przy ul. Orzeszkowej w Ogrodzieńcu, uroczyście otwarto w piątek, 27 maja. W wydarzeniu uczestniczyli Dyrektor Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego Marcin Chroszcz, Sekretarz Miasta i Gminy Ogrodzieniec Maria Milejska, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniew Fabiańczyk oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ogrodzieńcu Dorota Słodek wraz z podległymi jej pracownikami.

Uroczystość połączono z pierwszą rocznicą działalności placówek Senior+ w gminie Ogrodzieniec. W Mokrusie funkcjonuje Dzienny Dom Senior+, a w Ogrodzieńcu Klub Senior+. (es) Foto: OPS Ogrodzieniec


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe