UKRYWANIE SIĘ NIC NIE DA

  • 21.06.2022, 16:00
UKRYWANIE SIĘ NIC NIE DA

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) W ostatnim czasie zawierciańscy policjanci zatrzymali troje poszukiwanych. Osoby w wieku od 44 do 64 lat miały do odbycia karę pozbawienia wolności. Za kratami mieli spędzić od miesiąca do pół roku. Choć poszukiwani próbowali uniknąć zasądzonych kar, ukrywanie się na niewiele się zdało.

W połowie maja funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu i zatrzymali 64-latka, który próbował uniknąć kary pół roku pozbawienia wolności. Mężczyzna miał trafić za kraty za znęcanie się nad zwierzęciem.

We wtorek, 31 maja dzielnicowi z Zawiercia ustalili, gdzie przebywa poszukiwany 44-latek. Mężczyzna miał odbyć karę 33 dni pozbawienia wolności za m.in. wykroczenia porządkowe. Poszukiwany został zatrzymany przez funkcjonariuszy i nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali drugą poszukiwaną osobę. Tym razem była to 44-letnia kobieta. Za kradzież, której dopuściła się zawiercianka, miała ona spędzić za kratkami 45 dni.

To nie jedyne przypadki zatrzymania osób poszukiwanych do odbycia kary, które sądziły, że uda im się uniknąć odpowiedzialności.

- Policjanci w ramach swoich obowiązków kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu – zapewnia zawierciańska Policja. (es)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe