KRZYSZTOF RESPONDEK GOŚCIEM SPECJALNYM PILICKIEGO DNIA KOBIET

  • 11.04.2022, 14:00
KRZYSZTOF RESPONDEK GOŚCIEM SPECJALNYM PILICKIEGO DNIA KOBIET

Podziel się:

Oceń:

(Pilica) W tym roku z okazji Dnia Kobiet w Pilicy zorganizowano recital „Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki zabawić chcę”. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Respondek. Publiczność zgromadzona w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilicy bawiła się przy zróżnicowanym repertuarze, w którym nie zabrakło oczywiście historii o kobietach.

Koncert z okazji Dnia Kobiet odbył się w sobotę, 12 marca w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpił aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy Krzysztof Respondek. Spotkanie rozpoczął burmistrz Artur Janosik, który złożył wszystkim paniom życzenia z okazji ich święta. Przekazał kwiaty przewodniczącej rady miasta i gminy Barbarze Przybylik, jako przedstawicielce mieszkanek gminy Pilica.

- W związku z trwającym konfliktem w Ukrainie nie sposób było jednak uciec od myśli o naszych poszkodowanych sąsiadach. Na uroczystość została zaproszona rodzina, która na skutek działań wojennych w Ukrainie przebywa w mieszkaniu komunalnym należącym do Gminy Pilica. Burmistrz MiG Pilica podziękował przy tej okazji mieszkańcom naszej gminy za okazaną pomoc poszkodowanym oraz złożył na ręce Pani Tatiany bukiet kwiatów – przekazuje pilicki Urząd Miasta i Gminy.

Podczas recitalu „Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki zabawić chcę” Krzysztof Respondek zaprezentował repertuar, w którym przedstawiono głównie historie o kobietach. Pojawiły się również humorystyczne wzmianki po Śląsku. Gościnnie wystąpiła Magda Naglik, a wykonawcom towarzyszył kompozytor i pianista Aleksander Woźniak. To on jest autorem większości tekstów i muzyki na płycie Krzysztofa Respondka „Taki świat kupuję”.

- Na koniec Burmistrz MiG Pilica Artur Janosik oraz Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilicy Wojciech Siejka podziękowali zaproszonym gościom za wspaniały spektakl, przynoszący dużo uśmiechu w tym trudnym dla nas czasie, a każdy uczestnik koncertu otrzymał od artystów płyty z autografami – relacjonuje pilicki urząd. (es) Foto: UMiG Pilica

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe