Piłka nożna: DODATNI BILANS ŻAKÓW MKS-U MYSZKÓW W TURNIEJU W WOŹNIKACH

  • 03.03.2022, 14:52
  • tu
Piłka nożna: DODATNI BILANS ŻAKÓW MKS-U MYSZKÓW W TURNIEJU W WOŹNIKACH

Podziel się:

Oceń:

(Woźniki, Myszków) W dniu 11 grudnia ub. r. w hali sportowej w Woźnikach odbył się turniej Żaków, w którym wystąpili młodzi zawodnicy z MKS-u Myszków z rocznika 2013 i młodsi. Turniej odbył się w systemie „każdy z każdym” bez klasyfikacji końcowej.

W dniu 11 grudnia ub. r. na hali sportowej w Woźnikach odbył się turniej Żaków, w którym wystąpili młodzi zawodnicy z MKS-u Myszków z rocznika 2013 i młodsi. Oprócz drużyny MKS-u nasz powiat w turnieju reprezentowały drużyny Polonii Poraj oraz Fair-Play Koziegłowy. Turniej odbył się w systemie „każdy z każdym” bez klasyfikacji końcowej. Po turnieju wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. 
Wyniki spotkań MKS-u Myszków:
MLKS Woźniki - MKS Myszków 1:9
MKS Myszków - Polonia Poraj 1:2
MKS Myszków - UKS Repty 5:0
Fair-Play Koziegłowy - MKS Myszków 3:7 
(tu), foto: profil na FB MKS-u Myszków, MLKS-u Woźniki

tu

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe