DARMOWE BILETY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW

  • 18.01.2022, 13:10 (aktualizacja 18.01.2022, 13:14)
DARMOWE BILETY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW

Podziel się:

Oceń:

(Myszków) W sobotę, 29 stycznia na scenie Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie wystawiony będzie spektakl „Kobieta Idealna”. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 4 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy wysłać do nas mailowe zgłoszenie.

Komedia pomyłek, okraszona intrygami i zwrotami akcji w gwiazdorskiej obsadzie – tak w skrócie można opisać spektakl „Kobieta Idealna”. To historia małżeństwa aktorów, Grety i Alberta, którzy walczą o swoje miejsce zarówno na scenie, jak i w związku. W spektaklu występują między innymi (wymiennie) Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska, Magdalena Wójcik, Mikołaj Krawczyk, Artur Dziurman, Piotr Skarga, Michał Milowicz, Dariusz Kordek.

Spektakl wystawiony będzie w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie (ul. 3 Maja 15) w sobotę, 29 stycznia. Start o godzinie 18.00. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 4 podwójne zaproszenia na spektakl „Kobieta Idealna”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na nasz adres mailowy [email protected] wysłać maila o treści „Kobieta Idealna”, podając swój numer telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 19 stycznia do godziny 12.00. Bilety będzie można odebrać w dniu imprezy u organizatora. (red)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe