LUBISZ WĘDKOWAĆ? ZGŁOŚ SIĘ DO KOŁA „AMUR” KOZIEGŁOWY!

  • 16.01.2022, 13:20
LUBISZ WĘDKOWAĆ? ZGŁOŚ SIĘ DO KOŁA „AMUR” KOZIEGŁOWY!

Podziel się:

Oceń:

(Koziegłowy) Jesienią ubiegłego roku wybrano nowy zarząd koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Amur” Koziegłowy. Na jego czele stanął Krzysztof Szerszeń. Przedstawiciele koła „Amur”, które funkcjonuje już od wielu lat, mają nadzieję na prężny rozwój swojej działalności w kolejnych latach. Chętni, by dołączyć do koziegłowskiego koła PZW mogą kontaktować się w tej sprawie z Prezesem lub Skarbnikiem.

W drugiej połowie września 2021r. na Walnym Zgromadzeniu koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Amur” Koziegłowy wybrano nowy zarząd na kolejną, 4-letnią kadencję. W jego składzie znaleźli się:

- Prezes, Komendant Społecznej Straży Rybackiej przy kole „Amur” - Krzysztof Szerszeń (tel. 532-754-356)

- Wiceprezes, Gospodarz – Henryk Kurzak

- Skarbnik – Jerzy Jagieło (tel. 696-448-248)

Opłaty na składki członkowskie przekazywać należy do Skarbnika Jerzego Jagieły w siedzibie koła „Amur” Koziegłowy przy ul. Poprzecznej 32 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Koło PZW „Amur” Koziegłowy dysponuje zbiornikiem „Koziołek”, który jest często zarybiany. Członkowie koła organizują zawody wędkarskie oraz imprezy okolicznościowe nie tylko dla wędkarzy zrzeszonych w „Amur” Koziegłowy, np. Dzień Dziecka. (es) Zdj. ilustracyjne: Pixabay


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe