DAMIAN LISZCZYK AWANSOWANY NA PLUTONOWEGO

  • 14.01.2022, 14:05
DAMIAN LISZCZYK AWANSOWANY NA PLUTONOWEGO

Podziel się:

Oceń:

(Katowice) Pod koniec grudnia nasz współpracownik, autor cyklu „Na kartach historii”, Damian Liszczyk został awansowany na stopień plutonowego. Akt mianowania odebrał z rąk Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego płk. Marka Majocha. Jest to wyraz uznania zasług w działalności społecznej Damiana Liszczyka na rzecz obronności kraju. Serdecznie gratulujemy!

Uroczysta zbiórka odbyła się 22 grudnia w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Katowicach. Wtedy to członek Okręgu Śląskiego Związku Oficerów Rezerwy RP plut. rez. Damian Liszczyk odebrał z rąk Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego płk. Marka Majocha akt mianowania na stopień plutonowego. Z wnioskiem o mianowanie Damiana Liszczyka wystąpił prezes Zarządu Głównego Związku Oficerów Rezerwy RP płk. rez. Alfred Kabata w uznaniu zasług w działalności społecznej na rzecz obronności kraju. Minister Obrony Narodowej przychylił się do tego wniosku i Decyzją nr 3478/Kadr z 30 listopada 2021 r. mianował st. kpr. rez. Damiana Liszczyka na stopień plutonowego. (red) Foto: Damian Liszczyk


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe