URZĄD PONOWNIE OTWARTY

  • 18.12.2021, 14:57
  • es
URZĄD PONOWNIE OTWARTY

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformował myszkowski magistrat, od wtorku 7 grudnia wznowiono działalność kasy w Urzędzie Miasta. Ponadto zniesiono formę przyjęć mieszkańców w Biurze Podawczym. - Urząd jest otwarty dla interesantów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymagane są maski – informował UM 7 grudnia.

Przypomnijmy, ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców i fakt, że wśród pracowników urzędu wykryto przypadki zachorowania na COVID-19, obostrzenia wprowadzono 22 listopada. Przez dwa tygodnie nieczynna była kasa, a interesanci byli obsługiwani, ale w Biurze Podawczym – nie przemieszczali się swobodnie po budynku, tylko urzędnik schodził do nich na dół. (es) Foto: UM Myszków

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe