JEST WNIOSEK O ARESZT DLA MARIUSZA P.!

  • 07.10.2021, 13:29 (aktualizacja 07.10.2021, 19:32)
  • Jarosław Mazanek
JEST WNIOSEK O ARESZT DLA MARIUSZA P.!

Podziel się:

Oceń:

Sprawa zaginięcia Moniki Wilgorskiej-Stanewicz nabrała tempa! 6 X o godz. 6:01 antyterroryści i policjanci kryminalni z KWP Katowice wkroczyli do domu Mariusza P. w Jaworzniku, byłego partnera zaginionej kobiety. Mariusz P. został zatrzymany na 48 godzin. Jest to już drugie jego zatrzymanie w związku z tą sprawą. Jak potwierdził nam w czwartek 7.X rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie prok. Tomasz Ozimek, właśnie do Sądu Rejonowego w Częstochowie wpłynął wniosek o trzymiesięczny areszt dla Mariusza P.

-Potwierdzam, że skierowaliśmy do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Mariusza P. oraz jeszcze drugiej osoby, w związku z tą samą sprawą. Również jest to osoba zatrzymana. Nie mogę jednak potwierdzić, czy obie zatrzymane osoby, są zatrzymane w związku z zaginięciem Moniki Wilgorskiej-Stanewicz, czy w innej sprawie -mówi prokurator Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, która prowadzi śledztwo dotyczące podejrzenia nieumyślnego spowodowania śmierci zaginionej 9 lipca 2021 Moniki Wilgorskiej-Stanewicz.

Posiedzienie aresztowe sądu  można się spodziewać, że potrwa kilka godzin. O tym, czy sąd wyda zgodę na areszt Mariusza P. i drugiej zatrzymanej osoby, poinformujemy jutro, 8 października. W jutrzejszym wydaniu Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego piszemy obszernie o tej sprawie. 

czytaj też:

POLICJANCI W JAWORZNIKU ZE SZPADLAMI. Ponownie poszukiwania Moniki?

Jarosław Mazanek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe