CZY POSZUKIWANIA POLICJI WIĄŻĄ SIĘ Z ZAGINIĘCIEM KOBIETY?

  • 16.07.2021, 10:37 (aktualizacja 16.07.2021, 16:50)
  • red
CZY POSZUKIWANIA POLICJI WIĄŻĄ SIĘ Z ZAGINIĘCIEM KOBIETY? KPP Myszków

Podziel się:

Oceń:

Jak informowaliśmy wczoraj, myszkowska Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy w nocy z wtorku na środę (z 13 na 14 lipca br.) przejeżdżali w rejonie Kromołowa i takich ulic jak Łączna, Sportowa, Kamienna, Łośnicka, Wyspiańskiego w Zawierciu. Osoby, które nocą przejeżdżały we wskazanych miejscach, a mają w swoich samochodach videorejestratory, proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie.

Niewykluczone, że związane jest to z poszukiwaniami zaginionej mieszkanki Jaworznika. Na początku mijającego tygodnia myszkowska Policja informowała o poszukiwaniach 42-letniej mieszkanki Jaworznika (gm. Żarki) Moniki Wilgorskiej-Stanewicz. Kobieta wyszła z domu w piątek, 9 lipca około godziny 17.00 i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Monika Wilgorska-Stanewicz jest mieszkanką Jaworznika- gmina Żarki, ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy blond, z niebieskimi pasemkami do ramion, nosi okulary. Ubrana była w jasną sukienkę w kwiatki. Może poruszać się białym fordem fiesta – czytamy w policyjnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy ze źródła spoza Policji, obie sprawy – zaginięcie mieszkanki Jaworznika i poszukiwanie kierowców z videorejestratorem, którzy przejeżdżali w rejonie Kromołowa w nocy z wtorku na środę – mogą się łączyć. Można przyjąć z dużym prawdopodobieństwem, że policyjna akcja łączy się z poszukiwaniami zaginionej Moniki Wilgorskiej-Stanewicz.

Z informacji przekazanych nam przez naszego informatora wynika, że partner kobiety został zatrzymany na 48 godzin. Jej samochód – biały Ford Focus – miał zostać znaleziony w Zawierciu na ul. Łącznej. Kobiety na razie nie odnaleziono. Niewykluczone, że śledczy pracują nad zbadaniem, czy partner 42-latki dopuścił się morderstwa, a następnie ukrył ciało. (es)

red

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe