WAKACYJNA WARTA RATOWNIKÓW

  • 26.06.2021, 14:38
  • es
WAKACYJNA WARTA RATOWNIKÓW

Podziel się:

Oceń:

(Żarki) Sezon kąpielowy basenu w Żarkach został otwarty w sobotę, 26 czerwca. Pracę zaczęli też ratownicy wodni. Będą na kąpielisku przez 8 godzin dziennie.

Basen w Żarkach mieści się przy ul. Wierzbowej. W ostatnim czasie – dzięki unijnemu dofinansowaniu – wykonano remont. Prace objęły nieckę basenu i brodzik, deptak z latarniami, ławkami i koszami, pomost do skakania, miejsce do palenia ogniska i grillowania, asfaltową ścieżkę o szerokości 3 metrów biegnącą do ul. Sosnowej. Przy basenie znajduje się parking ze zjazdem z ul. Wierzbowej.
Ratownicy będą na basenie przez dwa miesiące – od 26 czerwca do 26 sierpnia. Zapewnią opiekę osobom korzystającym z obiektu w godzinach od 11.00 do 19.00. Jak informuje gmina, to właśnie pierwsza sobota po zakończeniu roku szkolnego i rozpoczęcie pracy ratowników (czyli 26 czerwca) traktowane jest jako otwarcie sezonu kąpielowego w Żarkach. (es) Foto: UMiG Żarki

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe