KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ!

  • 15.03.2021, 14:15
  • red
KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ!
(Poraj) W konkursie mogą wziąć udział mali i duzi 2, 3 lub 4 osoby – najważniejsze, żeby to była wspólnie wykonana praca rodzinna.

<meta http-equiv="CONTENT-TYPE" content="text/html; charset=utf-8" /><meta name="GENERATOR" content="OpenOffice.org 3.4.1 (Win32)" /> <style type="text/css"><!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 115% } A:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline } --> </style>

GMINNY OŚRODEK KULTURY IM. JANUSZA GNIATKOWSKIEGO ZAPRASZA DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ!

W konkursie mogą wziąć udział mali i duzi 2, 3 lub 4 osoby – najważniejsze, żeby to była wspólnie wykonana praca rodzinna. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe, a nagrodzone palmy będą ozdobą w parafialnych kościołach z terenu naszej gminy. Niech ten czas oczekiwania na Święta Wielkanocne upłynie Wam na twórczej pracy! Do dzieła!

Na Wasze prace czekamy do 22.03.2021 r.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie www.gokporaj.pl i fb GOK Poraj.

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe