KAMERY „ZŁAPAŁY” ŚMIECĄCEGO NAD ZALEWEM

  • 25.07.2020, 17:02 (aktualizacja 26.07.2020, 23:29)
KAMERY „ZŁAPAŁY” ŚMIECĄCEGO NAD ZALEWEM
(Łazy) Urząd Miejski w Łazach opublikował zdjęcia z monitoringu znajdującego się przy Zalewie Mitręga. Kamera nagrała osobę, która przyjechała, by podrzucić worki ze śmieciami na terenie rekreacyjnym. Sprawa trafiła na policję.

Kosze na śmieci, które są na terenie wokół Zalewu Mitręga mają służyć tym, którzy spędzają tam czas – rekreacyjnie lub sportowo. To nie są kontenery na odpady, które można przywozić w workach. Nie wolno wyrzucać tam odpadów z prywatnych posesji lub firm.
Taką sytuację nagrał monitoring w poniedziałek, 15 czerwca po godzinie 20.00. Skoro nie ma dookoła ludzi, to nikt nie zauważy – prawda? Otóż nie! W wielu gminach znajduje się monitoring, który pomaga służbom, np. policji lub straży miejskiej, w ustaleniu sprawców wykroczeń.
- Gmina Łazy nie popiera takich praktyk, które przedstawiamy na załączonych fotografiach. Łazy są miastem monitorowanym. Sprawa została zgłoszona na Policję – informuje Urząd Miejski. (es) Foto: UM Łazy

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe