Innowacyjna, higieniczna nakładka na klamkę

  • 12.06.2020, 09:38 (aktualizacja 12.06.2020, 09:42)
Innowacyjna, higieniczna nakładka na klamkę
Polska firma Wystawa Klocków zaprojektowała specjalne nakładki na klamki umożliwiające higieniczne otwieranie drzwi. Innowacyjny gadżet powstał z konieczności zachowania środków ostrożności, w dobie powrotów do wykonywania dawnych obowiązków, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo pracowników, klientów i wszystkich innych osób.

Firma kojarzona dotychczas z organizowaniem, na terenie całej Europy, spektakularnych Wystaw z popularnych klocków, podjęła się produkcji nakładki nazwanej „bezdotykową klamką”, nie tylko z uwagi na czas pandemii. Może ona stać się skuteczną bronią nie tylko w walce z koronawirusem, ale także dziesiątkami innych drobnoustrojów. Bezdotykowa klamka to gadżet, na który zapotrzebowanie było już od dawna.
„Doskonale pamiętamy czasy jeszcze sprzed pandemii, kiedy wychodząc z toalety na stacji benzynowej czy restauracji po umyciu rąk usiłowaliśmy otwierać drzwi łokciem- mówi manager projektu Rafał Szymański - Dzięki naszemu gadżetowi nie tylko nie musimy dotykać drzwi dłonią, ale również otwieranie i zamykanie drzwi łokciem, staje się niezwykle wygodne. Nasz produkt nazywa się „bezdotykowa klamka” i właśnie w tych słowach zawarta jest idea otwierania i zamykania drzwi bez dotykania ich dłonią”.
Bezdotykowa klamka całkowicie eliminuje konieczność używania dłoni do otwierania drzwi.
Gdzie bezdotykowa klamka sprawdzi się najlepiej?
W biurach, instytucjach, urzędach, restauracjach, gabinetach lekarskich, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, siłowniach, klubach fitness czyli w lokalizacjach, z których każdego dnia korzysta wiele osób (zarówno pracowników, jak i wizytujących gości). Po prostu wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie.Zadbaj, aby Twój lokal był bezpiecznym miejscem 
Więcej informacji na temat produktu znajduje się na portalu bezdotykowaklamka.pl  Opr. red

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe